2026 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2026 жылғы 15 мамырдағы № А-5/202 қаулысы
"Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2026 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақмола облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облысы әкімінің міндетін атқарушы Е. Рамазанов
Ақмола облысы әкімдігінің
2026 жылғы 15 мамырдағы
№ А-5/202 қаулысына
қосымша
2026 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормалары
№ р/р
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштардағы әсер етуші заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормасы (теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм
Азотты тыңайтқыштар
1
Б маркалы аммиак селитрасы агрохимикаты
N-34,4
81000
тонна
Аммиак селитрасы
N-34,4
Б маркалы Аммиак селитрасы
N-34,4
"Б" маркалы аммиак селитрасы
N-34,4%
Б маркалы аммиак селитрасы
N 34,3
Аммиак селитрасы бірінші сорт
N-34,4
Аммиак селитрасы, сорттары: бірінші, екінші, үшінші
N-34.4%
2
Құрамында 33,5% азот бар аммиак-нитратты тыңайтқышы
N-32,5-33,5
89286
тонна
Құрамында 33,5% азот бар аммиак-нитратты тыңайтқышы
N-33,5
3
сұйық аммоний нитраты, Б маркасы
NH4NO3-52
425000
тонна
4
B маркасы түйіршікті аммоний сульфаты минералды тыңайтқыш
N-21, S-24
53879
тонна
B маркалы түйіршікті аммоний сульфаты минералды тыңайтқыш
N-21%, S-24%
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
Аммоний сульфаты
Азот - 21,0; Сера - 22,0
Аммоний сульфаты
N-21%
АММОНИЙ СУЛЬФАТЫ+ВMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
Б маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркалы (күкіртқышқылды аммоний) түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21%, S-24%
Сульфат-аммоний нитраты

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год
Постановление акимата Акмолинской области от 15 мая 2026 года № А-5/202
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Акмолинской области Е. Рамазанов
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области
от 15 мая 2026 года
№ А-5/202
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, (%)
Норма субсидий, (тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Азотные удобрения
1
Агрохимикат Селитра аммиачная марка Б
N-34,4
81000
тонна
Селитра аммиачная
N-34,4
Селитра аммиачная марка Б
N-34,4
Селитра аммиачная марки "Б"
N-34,4%
Селитра аммиачная марки Б
N 34,3
Селитра аммиачная первый сорт
N-34,4
Селитра аммиачная, сорта: первый, второй, третий
N-34.4%
2
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %
N-32,5-33,5
89286
тонна
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %
N-33,5
3
нитрат аммония жидкий, марка Б
NH4NO3-52
425000
тонна
4
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марка В
N-21, S-24
53879
тонна
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки B
N-21%, S-24%
Сульфат аммония
N-21, S-24
Сульфат аммония
Азот - 21,0; Сера - 22,0
Сульфат аммония
N-21%
СУЛЬФАТ АММОНИЯ+ВMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка Б
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка В
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка В (аммоний сернокислый)
N-21%, S-24%
Сульфат-нитрат аммония

N-26, S-13
5
Сұйық азотты тыңайтқыш (N:S)
N-23-28, S-1-3
108500
тонна
Құрамында күкірті бар азотты тыңайтқыш N:S маркалы (26:13)
N-26, S-13
6
Карбамид
N-46,2
98214
тонна
Карбамид + BMZ(aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
Карбамид+ВCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+ВMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид, Б маркасы
N-46,2
Б маркалы карбамид
N 46
Б маркалы карбамид
N-45
Б маркасы карбамид
N-46,2
7
"ЕВРО КАС+S" сұйық минералды тыңайтқышы
N-29-31
95000
тонна
"ЕВРО КАС+S" сұйық минералды тыңайтқышы
N- 27-29
"ЕВРО КАС+S" сұйық минералды тыңайтқышы
N-31-33
КАС+ сұйық минералды тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
КАС-32 маркалы азотты сұйық тыңайтқышы
N-32
Сұйық азотты тыңайтқыш (КАС), "КАС + S (Күкірт)" маркасы
N-32, S-5
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
NH4-н.м. 6,8%, NO3-н.м. 6,8%, NH2-н.м. 13,5%
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-32
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-28
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-31,2-32,8
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-29,7-30,8
КАС-32 маркасы сұйық азотты тыңайтқыштар
N-32
КАС-28 маркалы сұйық азотты тыңайтқыштар
N-28
КАС- 30 маркалы сұйық азотты тыңайтқыштар
N-30
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқыштар
N-32
8
Coten азот тыңайтқышы
N-42, N-NH2-42
1450000
тонна
Фосфорлы тыңайтқыштар
9
"А" маркалы суперфосфат (аммонизацияланған суперфосфат (ASSP))
P2О5-15, К2О-2
36339
тонна
Микроэлементтермен байытылған ұнтақ тәрізді суперфосфат
P2O5-ке шаққандағы жалпы фосфаттардың массалық үлесі, % — 21,5 ± 6 P2O5-ке шаққандағы сіңімді фосфаттардың массалық үлесі, % — 18 ± 5 K2O-ға шаққандағы калийдің массалық үлесі, % — 1–3 Fe2O3-ке шаққандағы темірдің массалық үлесі, % — 1–3 MgO-ға шаққандағы магнийдің массалық үлесі, % — 0,5–2,5 Судың массалық үлесі, % — 5 Себілгіштігі % — 100
36339
10
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 18-44-0 (UP)
N-18%, P2O5-44%
469000
тонна
11
Аммофос
N-12, P-52
120000
тонна
Аммофос
N-10, P-46
Аммофос
N-10%, Р-46%, MgO-2,0%, S-2,0%
Аммофос 12-52
N-12, P-52
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдардың массалық үлесі-0,125
АММОФОС 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+В
N-12, P2O5-52, B-0,03
АММОФОС 12:52+ВMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Қосымша қоспасыз аммофос және микроэлементтермен байытылған аммофос
N-12, P-52
Микроэлементтер қоспалары жоқ Аммофос
N-12, P-52
Аммофос жоғары сорт
N-12, P-52
12-52 маркасы аммофос
N-12, P2O5-52
12-52 маркасы аммофос
N-12, P-52
12:52 маркасы аммофос
N-12, P-52
10:33 маркалы аммофос
N-10%, P-33%
10:36 маркалы аммофос
N-10, P-36
Аммофос маркалы: 10:39
N-10, P-39
10-46 маркалы аммофос
N-10. P-46
Аммофос маркалы: 11:42
N-11, P-42
12:39 маркалы аммофос
N-12, P-39
12-52 маркалы аммофос
N-12, P-52
12:52 маркалы аммофос
N-12, P-52
10-46 маркалы аммофос
N-10%, P-46%
Калийлы тыңайтқыштар
12
Хлорлы калий

N-26, S-13
5
Удобрение азотное жидкое (N:S)
N-23-28, S-1-3
108500
тонна
Удобрение азотное серосодержащее марка N:S (26:13)
N-26, S-13
6
Карбамид
N-46,2
98214
тонна
Карбамид + BMZ(aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Карбамид+ВCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+ВMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид, марка Б
N-46,2
Карбамид марки Б
N 46
Карбамид марки Б
N-45
Карбамид марки Б
N-46,2
7
Жидкое минеральное удобрение "ЕВРО КАС+S"
N-29-31
95000
тонна
Жидкое минеральное удобрение "ЕВРО КАС+S"
N- 27-29
Жидкое минеральное удобрение "ЕВРО КАС+S"
N-31-33
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
Удобрение азотное жидкое марки КАС-32
N-32
Удобрение жидкое азотное (КАС), марки "КАС + S (Сера)"
N-32, S-5
Удобрения жидкие азотные (КАС)
NH4-н.м. 6,8%, NO3-н.м. 6,8%, NH2-н.м. 13,5%
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N-32
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N-28
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N-31,2-32,8
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N-29,7-30,8
Удобрения жидкие азотные марки КАС-32
N-32
Удобрения жидкие азотные марок КАС- 28
N-28
Удобрения жидкие азотные марок КАС- 30
N-30
Удобрения жидкие азотные марок КАС-32
N-32
8
Азотное удобрение coten
N-42, N-NH2-42
1450000
тонна
Фосфорные удобрения
9
Суперфосфат марки "А" (аммонизированный суперфосфат (ASSP))
P2О5-15, К2О-2
36339
тонна
Суперфосфат порошкообразный, обогащенный микроэлементами
Массовое доля общих фосфатов в пересчете на Р2О5-% 21,5 ± 6 Массовое доля усвояемых фосфатов в пересчете на Р2О5%18±5 Массовое доля калия в пересчете на К2О % 1-3 Массовое доля железа в пересчете на Fe2O3 %1-3 Массовое доля магния в пересчете MgO % 0.5-2.5 Массовое доля воды %5 Рассыпчатость 100
36339
10
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N-18%, P2O5-44%
469000
тонна
11
Аммофос
N-12, P-52
120000
тонна
Аммофос
N-10, P-46
Аммофос
N-10%, Р-46%, MgO-2,0%, S-2,0%
Аммофос 12-52
N-12, P-52
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
АММОФОС 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+В
N-12, P2O5-52, B-0,03
АММОФОС 12:52+ВMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммофос без добавок и с добавками микроэлементов
N-12, P-52
Аммофос без добавок микроэлементов
N-12, P-52
Аммофос высший сорт
N-12, P-52
Аммофос марка 12-52
N-12, P2O5-52
Аммофос марка 12-52
N-12, P-52
Аммофос марка 12:52
N-12, P-52
Аммофос марки 10:33
N-10%, P-33%
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос марки: 10:39
N-10, P-39
Аммофос марки 10-46
N-10. P-46
Аммофос марки: 11:42
N-11, P-42
Аммофос марки 12:39
N-12, P-39
Аммофос марки 12-52
N-12, P-52
Аммофос марки 12:52
N-12, P-52
Аммофос марок 10-46
N-10%, P-46%
Калийные удобрения
12
Калий хлористый

K2O-60
142857
тонна
Хлорлы калий
K-60
Хлорлы калий (экспортқа арналған)
К2О-60
Хлорлы калий маркасы: түйіршіктелген
K2O-60
Хлорлы калий маркасы: түйіршіктелген ,1-ші сорт
K2O-60
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
SOLUMOP® маркалы калий хлориді
KCl-95,8, K2O-60
А маркалы калий хлориді 60%+ BMZ (aa)
K2O-60, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
Б маркалы калий хлориді 45% + BMZ (aa)
K2O-45, MgO-2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
13
NOVA SOP
калий сульфаты>99
190000
тонна
YaraTera Krista SOP (калий сульфаты)
K2O-52%, S-18%, SO3-45%
Күкіртқышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
К2О-53,0; S-18,0
Күкіртқышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
К2О-53,0; S-18,0
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
Калий сульфаты
K2O-53, SO3-18
Калий сульфаты
K2O-52%, SO4-45%
Калий сульфаты
(К2О-50)
Калий сульфаты
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты
K2O-51, SO3-45
Калий сульфаты
K2O-52
Калий сульфаты
К-50
Калий сульфаты
K2O-50
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
"OLTIN SULPHATE OF POTASH" калий сульфаты
K2O-50, SO3-44, S-17,5
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Түйіршіктелген калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K2O-50, SO4-51
Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K2O-50, SO4-51
Еритін калий сульфаты
К2О-51,5; SO4-56
Фертика калий сульфаты
K-50
Фертика калий сульфаты
К2О-50
Фертика калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K2O-50, SO4-51
14
KMg (FertiM KMg маркалы ФЕРТИМ (ФЕРТИМ КМТ) кешенді минералды тыңайтқыштары
К-55, Mg-5
150000
тонна
KMg (Fertim KMg 55:5) маркалы ФЕРТИМ (ФЕРТИМ КМТ) кешенді минералды тыңайтқыштары
K2O-55, MgO-5
Күрделі тыңайтқыштар
15
Сұйық кешенді тыңайтқыш (ЖКТ) 11-37 маркасы
N-11, P2О5-37
165000
тонна
Сұйық кешенді тыңайтқыштар (ЖКТ) 11-37 маркалы
N-11, P-37
Сұйық кешенді тыңайтқыштар (ЖКТ) 11:37 маркалы
N-11, Р-37
16
Азофоска (нитроаммофоска) NPK (MOP) 16:16:16 маркалар
N-16, P-16, K-16
120000
тонна
Нитроаммофоска
N-14, P2O5-14, K2O-23
Нитроаммофоска
N-23, P2O5-13, K2O-8
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-8 маркасы
N-16, P2O5-16, K2O-8
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 15-15-15 маркалы
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) маркалы NPK: 16-16-13
N-16, P-16, K-13
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска), NPK:16-16-16 маркасы
N-16±0,5, P2O5-16±0,5, K2O-16±0,5
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-8 маркалы
N-16, P-16, K-8
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16:16:16 маркалар
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска NPK 16-16-16 маркасы
N-16, P205-16, K2O-16
Нитроаммофоска NPK 16-16-16 маркасы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска NPK 24-6-12 маркасы
N-24, P-6, K-12
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска

K2O-60
142857
тонна
Калий хлористый
K-60
Калий хлористый (для экспорта)
К2О-60
Калий хлористый марки: гранулированный
K2O-60
Калий хлористый марки: гранулированный, 1-й сорт
K2O-60
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
Хлорид калия марки SOLUMOP®
KCl-95,8, K2O-60
Хлористый калий марки А 60%+ BMZ(aa)
K2O-60, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Хлористый калий марки Б 45% + BMZ(aa)
K2O-45, MgO-2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
13
NOVA SOP
сульфат калия>99
190000
тонна
YaraTera Krista SOP (сульфат калия)
K2O-52%, S-18%, SO3-45%
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
К2О-53,0; S-18,0
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
К2О-53,0; S-18,0
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
Сульфат калия
K2O-53, SO3-18
Сульфат калия
K2O-52%, SO4-45%
Сульфат калия
(К2О-50)
Сульфат калия
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия
K2O-51, SO3-45
Сульфат калия
K2O-52
Сульфат калия
К-50
Сульфат Калия
K2O-50
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия "OLTIN SULPHATE OF POTASH"
K2O-50, SO3-44, S-17,5
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Сульфат калия гранулированный (калий сернокислый)
K2O-50, SO4-51
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-50, SO4-51
Сульфат калия растворимый
К2О-51,5; SO4-56
Фертика сульфат калия
K-50
Фертика сульфат калия
К2О-50
Фертика Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-50, SO4-51
14
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (FertiM KMg
К-55, Mg-5
150000
тонна
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
Сложные удобрения
15
Удобрение жидкое комплексное (ЖКУ) марка 11-37
N-11, P2О5-37
165000
тонна
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, P-37
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11:37
N-11, Р-37
16
Азофоска (нитроаммофоска) марки NPK (MOP) 16:16:16
N-16, P-16, K-16
120000
тонна
Нитроаммофоска
N-14, P2O5-14, K2O-23
Нитроаммофоска
N-23, P2O5-13, K2O-8
Нитроаммофоска (азофоска) марка NPK 16-16-8
N-16, P2O5-16, K2O-8
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK: 16-16-13
N-16, P-16, K-13
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK:16-16-16
N-16±0,5, P2O5-16±0,5, K2O-16±0,5
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Нитроаммофоска (азофоска) марок NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16-16-16
N-16, P205-16, K2O-16
Нитроаммофоска марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16

N-16, P2O5-16, K2O-16
Аралас минералды тыңайтқыштар ФЕРТИМ FertiM NPK 10:26:26 маркасы
N - 10, P2O5 - 26, К2О - 26
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш)
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркасы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш)
N-10, P2О5-26, K2О-26
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш)
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш)
N-10, P2О5-26, K2О-26
10:20:20 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N- 10, P-20, K-20
10:26:26 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
12:32:12 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-12 P-32 K-12
13:19:19 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13, P-19, K-19
15:15:15 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
16:16:16 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-16, P-16, K 16
7:7:7 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N- 7, P-7, K-7
8:19:29 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-19, K-29
8:20:30 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30
NPK-1 (диаммофоска) маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
NPK-1 (диаммофоска) маркалы, азот-фосфор-калийлі тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26
Диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска) маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқышы
N-10%, P-26%, K-26%
Минералды кешенді азот-фосфор-калий (NPK 15) тыңайтқышы
N-15, P2O5-15, K2O-15
17
Азофоска
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2
119632
тонна
Нитроаммофоска 16:16:16 + BMZ(aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
NPK Нитроаммофоска, маркасы: 16:16:16+B
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
NPK Нитроаммофоска, маркасы: 16:16:16+BCMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
NPK Нитроаммофоска, маркасы: 16:16:16+BMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
NPK Нитроаммофоска, маркасы: 16:16:16+ Zn
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 20:10:10+S
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 20:10:10+S+B
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска),маркасы NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 27-6-6+S маркасы
N-27, P2О5-6, K2О-6, S-2,6
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 27-6-6+S+BCMZ

N-16, P2O5-16, K2O-16
Смешанные минеральные удобрения ФЕРТИМ марки FertiM NPK 10:26:26
N - 10, P2O5 - 26, К2О - 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марка 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марка 10:26:26
N-10, P2О5-26, K2О-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки 10:26:26
N-10, P2О5-26, K2О-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N-16, P-16, K 16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P2O5-26, K2O-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марок: диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N-10%, P-26%, K-26%
Удобрение минеральное комплексное азотно-фосфорно-калийное (NPK 15)
N-15, P2O5-15, K2O-15
17
Азофоска
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2
119632
тонна
Нитроаммофоска 16:16:16 + BMZ(aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+B
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+BCMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+BMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ Zn
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P2О5-6, K2О-6, S-2,6
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BCMZ

N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), маркасы NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска) маркалары NPK 20-10-10+S
N-20, P-10, K-10+S
NPKS 21-10-10-2 маркалы нитроаммофоска
N-21, P-10, K-10, S-2
16:16:16 маркалы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-16, P2O2-16,K2O-16,s-2,Ca-1,Mg-0.6
16:16:16 маркасы гранулометриялық құрамы жақсартылған нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Азот-фосфор-калий минералды тыңайтқышы (NPK-тыңайтқышы): 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
NPK-1 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-10, Р205-26, К20-26, S- 2
NPKS-4 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (N-15, P-15, K-15, S-11)
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
NPKS-8 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-8, P2O5-20, K2O-30, S-2
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15%, P-15%, K-15%, S-10%
NPKS-4 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15%, Р-15%, K-15%, S-11%
NPKS-8 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30, S-3
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S- от 1 до 2
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+B маркалы
N-10, P2О5-26, K2О-26, S-2, B-0,03
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ маркалы
N-10, P2О5-26, K2О-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ маркалы
N-10, P2О5-26, K2О-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+Zn маркалы
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, Zn-0,21
NPK(S) 13-17-17(6) маркалы күкіртті құрамды азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-13, P-17, K-17, S-6
NPK(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn маркалы күкіртті құрамды азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
NPK(S) 15-15-15(10) маркалы күкіртті құрамды азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15, S-10
NPK(S) 8-20-30(2) маркалы күкіртті құрамды азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30, S-2
Диаммофоска NPK(S) 10-26-26(1) маркалы күкіртті құрамды азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-1
Диаммофоска NPK(S) 10:26:26(1) маркалы күкіртті құрамды азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқышы
N-10±1, Р2O5-26±1, К2O-26±1, S-1
NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0,05% Zn маркалы тыңайтқышы
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқышы
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S маркалы тыңайтқышы
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
18

N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска) марок NPK 20-10-10+S
N-20, P-10, K-10+S
Нитроаммофоска марки NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марка 16:16:16
N-16, P2O2-16,K2O-16,s-2,Ca-1,Mg-0.6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPK-1 (диаммофоска)
N-10, Р205-26, К20-26, S- 2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11)
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-8
N-8, P2O5-20, K2O-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15%, P-15%, K-15%, S-10%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-4
N-15%, Р-15%, K-15%, S-11%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-3
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P2O5-26, K2O-26, S- от 1 до 2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P2О5-26, K2О-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P2О5-26, K2О-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P2О5-26, K2О-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P2O5-26, K2O-26, S-2, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки диаммофоска NPK (S)10-26-26(1)
N-10, P-26, K-26, S-1
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки Диаммофоска NPK(S) 10:26:26(1)
N-10±1, Р2O5-26±1, К2O-26±1, S-1
Удобрение марки NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
Удобрение марки NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
Удобрение марки NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
18

NPS (N-9, P-14 + S-10) маркалы кешенді минералды тыңайтқыштар (КМТ ФЕРТИМ)
N-9, P2О5-14, S-10
175000
тонна
19
NPS (N-20, P-20 + S-14) маркалы ФЕРТИМ кешенді минералдық тыңайтқышы (КМТ ФЕРТИМ)
N-20, P2О5-20, S-14
125600
тонна
Сульфоаммофос
N-16, P2O5-16, S-10
Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-12
14:27:10 маркалы сульфоаммофос
N-14, P-27, S-10
16:20:12 маркалы сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Азотты-фосфорлы тыңайтқыш,элементарлы күкіртпен байытылған, маркалары: А,Б
N - 12; P - 40; S - 10
Күкіртті құрамды азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P2O5-20 + S-14
(NP(S)) сульфоаммофос күкіртті құрамды азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-16, P2O5-20, S-14
NP+S=20:20+14 маркалы күкіртті құрамды азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы күкіртті құрамды азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P205-20, S-12
NP+S=20:20+14 маркалы күкіртті құрамды азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
NP+S=20:20+14 маркалы күкіртті құрамды азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P205-20, S-14
20:20 маркалы күрделі күкіртті құрамды азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы күрделі күкіртті құрамды азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P2O5-20, S-14
20:20 маркалы күрделі күкіртті құрамды азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20
20:20 маркалы күрделі күкіртті құрамды азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
20:20 маркалы күрделі күкіртті құрамды азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20
NPS 20:20 + BMZ(aa)
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, еркін аминқышқылдарының массалық үлесі 0,125
200000
тонна
Азотты-фосфорлы тыңайтқыш, элементарлы күкіртпен байытылған, маркалары: А,Б
N-13, P-33, S-15, В-0,1, Zn-1
NP 16:20 + 12% S + 0,05% B маркалы тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12, B-0,05
20:20+Zn маркалы күрделі күкіртті құрамды азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P2O5-20, S-14, Zn-0,21
20:20+В маркалы күрделі күкіртті құрамды азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,03
20:20+ВCMZ маркалы күрделі күкіртті құрамды азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
20:20+ВMZ маркалы күрделі күкіртті құрамды азотты-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
21
Моноаммонийфосфат
P2O5-61; N-12
94000
тонна
Суда еритін моноаммонийфосфат
N-l2, Р205-61
Тазартылған моноаммонийфосфат
N-12, P2O-61
Арнайы суда еритін моноаммонийфосфат
N-12%, P2О5-61%
А маркалы арнайы суда еритін моноаммонийфосфат
N-12%, P2О5-61%
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыштар: 12-61-0 (МАР)
N-12, P2O5-61
MAP 12-61-0 маркалы GOLD минералды тыңайтқышы
N - 12%, P2O5 -61%, K2O – 0%
22
Haifa калий монофосфаты

Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P2О5-14, S-10
175000
тонна
19
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 + S-14)
N-20, P2О5-20, S-14
125600
тонна
Сульфоаммофос
N-16, P2O5-16, S-10
Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-12
Сульфоаммофос марки 14:27:10
N-14, P-27, S-10
Сульфоаммофос марки 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно- фосфорное, обогащенное элементарной серой марки: А,Б
N - 12; P - 40; S - 10
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-20, P2O5-20 + S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее (NP(S)) Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марка NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-20, P205-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P205-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P2O5-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20
N-20, P-20, S-14
20
NPS 20:20 + BMZ(aa)
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот 0,125
200000
тонна
Удобрение азотно- фосфорное, обогащенное элементарной серой марки: А,Б
N-13, P-33, S-15, В-0,1, Zn-1
Удобрение марки NP 16:20 + 12% S + 0.05% B
N-16, P-20, S-12, B-0,05
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+Zn
N-20, P2O5-20, S-14, Zn-0,21
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+В
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,03
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+ВCMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+ВMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
21
Моноаммонийфосфат
P2O5-61; N-12
94000
тонна
Моноаммонийфосфат водорастворимый
N-l2, Р205-61
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12, P2O-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый
N-12%, P2О5-61%
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12%, P2О5-61%
Комплексное удобрение Growfert марок: 12-61-0 (МАР)
N-12, P2O5-61
Минеральное удобрение GOLD марки MAP 12-61-0
N - 12%, P2O5 -61%, K2O – 0%
22
Haifa Монофосфат калия

YaraTera Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon Special 18-18-18+3+TE
N-18%, NH4-3,3%, NO3-4,9%, Nкарб-9,8%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-3%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0.01%. Fe-0.07%. Mn-0.04%. Zn-0.025%. Mo-0.004%
YaraTera Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P2O5-8, K2O-31, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12-14, P2O5-39-41, K2O-12-14
5:15:30+1,5 MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-15, P2O5-15, K2O-30, MgO-1,5, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-13, P-40, K-13 + МЭ
15:15:30+1,5 MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
3:11:38+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
"Акварин" суда еритін кешенді минералдық тыңайтқыш маркалары 1-ден 16-ға дейін
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

YaraTera Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon Special 18-18-18+3+TE
N-18%, NH4-3,3%, NO3-4,9%, Nкарб-9,8%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-3%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0.01%. Fe-0.07%. Mn-0.04%. Zn-0.025%. Mo-0.004%
YaraTera Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марка: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P2O5-8, K2O-31, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марка:13:40:13+МЭ
N-12-14, P2O5-39-41, K2O-12-14
Водорастворимое NPK удобрение марка: 15:15:30+1,5 MgO+МЭ
N-15, P2O5-15, K2O-30, MgO-1,5, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марка: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марка: 20:20:20+МЭ
N-20, P2O5-20, K2O-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марка: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+ МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
"Акварин" суда еритін кешенді минералдық тыңайтқыш маркалары 1-ден 16-ға дейін
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
"Акварин" суда еритін кешенді минералдық тыңайтқыш маркалары 1-ден 16-ға дейін
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Суда еритін NPK 12-5-40+TE тыңайтқышы
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
Суда еритін NPK 15-7-30+TE тыңайтқышы
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
Суда еритін NPK 19-19-19+TE тыңайтқышы
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
15:15:30+1,5 MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
3:11:38+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
ALBERON 7-7-21 кешенді тыңайтқышы
N-7%, C-1,7%, P2O5-7%, K2O-21%, MgO-2%, Fe EDHHA-0,2%, Mn EDTA-0,2%, аминқышқылдары-20%
BLOOMFERT 10-15-40 кешенді тыңайтқышы
N-10%, аммонийлі азот (NO4-N)-7,85%, амидті азот (NH2)2CO-N-1,15%, P2O5-15%, K2O-40%, B-0,015%, Cu-0,03%, Fe-0,08%, Mn-0,08%, Zn-0,03%, Mo-0,003%
BLOOM SET 312 кешенді тыңайтқышы

N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое удобрение NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
Водорастворимое удобрение NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
Водорастворимое удобрение NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
Водорастворимые NPK удобрения марки:20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Комплексное удобрение ALBERON 7-7-21
N-7%, C-1,7%, P2O5-7%, K2O-21%, MgO-2%, Fe EDHHA-0,2%, Mn EDTA-0,2%, аминокислоты-20%
Комплексное удобрение BLOOMFERT 10-15-40
N-10%, азота аммонийный (NO4-N)-7,85%, азот амидный (NH2)2CO-N-1,15%, P2O5-15%, K2O-40%, B-0,015%, Cu-0,03%, Fe-0,08%, Mn-0,08%, Zn-0,03%, Mo-0,003%
Комплексное удобрение BLOOM SET 312

N-27%, нитратты азот (NO3-N)-7,92%, P2O5-9%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,5%, Mn-0,1%, Zn-0,1
NPK GOLD 0-37-37+TE кешенді тыңайтқышы
N-0%, P2O5-37%, K2O-37%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 12-12-36+TE кешенді тыңайтқышы
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
NPK GOLD 13-40-13+TE кешенді тыңайтқышы
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 15-5-30+TE кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 16-8-24+TE кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 20-10-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 20-20-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 3-5-40+TE кешенді тыңайтқышы
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK MIRACLE 10-40-10+TE кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK MIRACLE 10-50-10+TE кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK MIRACLE 19-19-19+TE кешенді тыңайтқышы
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK PREMIUM 10-52-5+TE кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK 13:40:13 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (тукқоспа)
N-13, P2O5-40, К2О-13
NPK 18:18:18 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (тукқоспа)
N-18, P2O5-18, K2O-18
NPK 20:20:20 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (тукқоспа)
N-20, P2O5-20, K2O-20
NPK 5:15:45 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (тукқоспа)
N-5, P2O5-15, K2O-45
Старт 11:40:11+2MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-11, P2O5-40, K2O-11, MgO-2
Старт 13:40:13+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13
Старт 15:30:15+2MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы

N-27%, азота нитратного (NO3-N)-7,92%, P2O5-9%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,5%, Mn-0,1%, Zn-0,1
Комплексное удобрение NPK GOLD 0-37-37+TE
N-0%, P2O5-37%, K2O-37%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-50-10+TE
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 19-19-19+TE
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 10-52-5+TE
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 13:40:13
N-13, P2O5-40, К2О-13
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 18:18:18
N-18, P2O5-18, K2O-18
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 20:20:20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 5:15:45
N-5, P2O5-15, K2O-45
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 11:40:11+2MgO+МЭ
N-11, P2O5-40, K2O-11, MgO-2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 13:40:13+МЭ
N-13, P2O5-40, K2O-13
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 15:30:15+2MgO+МЭ

N-15, P2O5-30, K2O-15, MgO-2
Старт 15:31:15+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-31, K2O-15
Әмбебап 18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, К2О-18, MgO-3
Әмбебап 19:19:19+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-19, P2O5-19, K2O-19
Әмбебап 20:20:20+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Әмбебап 20:20:20+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20
Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-12, P2O5-6, K2O-36, MgO-2,5
Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ+стим маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-12, P2O5-6, К2О-36, MgO-2,5
Финал 15:7:30+3MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы

N-15, P2O5-30, K2O-15, MgO-2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 15:31:15+МЭ
N-15, P2O5-31, K2O-15
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P2O5-18, К2О-18, MgO-3
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 19:19:19+МЭ
N-19, P2O5-19, K2O-19
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20, P2O5-20, K2O-20
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12, P2O5-6, K2O-36, MgO-2,5
Удобрение комплексное водорастворимое марки:Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ+стим
N-12, P2O5-6, К2О-36, MgO-2,5
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 15:7:30+3Mgo+МЭ

YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11%, NO3-4,4%, NH4-6,6%, P2O5-10,5%, K2O-21,2%, MgO-2,6%, SO3-25%, B-0,05%, Cu-0,03%, Fe-0,08%, Mn-0,25%, Mo-0,002%, Zn-0,04%
500000
тонна
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8%, NO3-2,6%, NH4-5,4%, P2O5-11,4%, K2O-22,9%, MgO-4,2%, SO3-29,3%, B-0,05%, Cu-0,05%, Mn-0,25%
Yara Mila Complex 12-11-18 хлорсыз кешенді минералдық тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
YaraMila 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
YaraMila 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
Yara Mila NPK 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
YaraMila NPK 7-20-28 тыңайтқышы
N-7%, P2O5-20%, K2O-28%, MgO-2%, SO3-7,5%, B-0,02%, Fe-0,1%, Mn-0,03%
YaraMila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, B-0,02
30
"Натрий гуматы" тыңайтқышы
Гумин қышқылдары – 60,5%; натрий гуматтары – 35–40%
2000000
тонна
31
Folicare 12-46-8
N-12%; P-46%; K-8%; Mg-0,8%; MgO-1,4%; S-2,1%; SO3-5,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
1203750
тонна
Folicare 18-18-18
N-18%; P-18%; K-18%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-2,9%; SO3-0,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
Folicare 10-5-40 кешенді тыңайтқышы
N-10%; P-5%; K-40%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-4%; SO3-10,2%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
32
YaraRega 9-0-36 тыңайтқышы
N-9, P2О5-0, K2О-36
527625
тонна
YaraRega 9-5-26 тыңайтқышы
N-9, P2O5-5, K2O-26
33
YaraTera Krista K Plus
N-13,5%, NO3-13,5%, K2O-45,5%
357143
тонна
Азотқышқылды калий (калий нитраты)
N-13,6, K2O-46
13-0-46 (NOP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
N-13, K2O-46
NOP 13-0-46 маркалы GOLD минералды тыңайтқышы
N - 13%, P2O5 -0%, K2O – 46%
СХ маркалы техникалық калий селитрасы
N-13,5, К-37,6
Yara Tera Krista K Plus тыңайтқышы
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
34
В маркалы 7-сулы магний күкіртқышқылды (магний сульфаты)
MgSO4-49,3, Mgo-16,5, S-13, Fe-0,001, Mn-0,003
169643
тонна
Магний күкіртқышқылды (магний сульфаты)
МgO-29,1-29,8, S-23
35
Азот-магний тыңайтқышы
N-34,4, MgO-0,3-1,0
89286
тонна
36
Fertimark Kmg 50:2
K-50, Mg-2
150000
тонна
FertiMark (K50-Mg2) маркалы аралас минералды тыңайтқышы
K2O-50, MgO-2
37
Agroleaf Power Calcium 12-5-19+9CaO+2.5MgO+TE
N-12, P2O5-5, K2O-19, CaO-9, MgO-2,5

YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11%, NO3-4,4%, NH4-6,6%, P2O5-10,5%, K2O-21,2%, MgO-2,6%, SO3-25%, B-0,05%, Cu-0,03%, Fe-0,08%, Mn-0,25%, Mo-0,002%, Zn-0,04%
500000
тонна
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8%, NO3-2,6%, NH4-5,4%, P2O5-11,4%, K2O-22,9%, MgO-4,2%, SO3-29,3%, B-0,05%, Cu-0,05%, Mn-0,25%
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
Удобрение YaraMila 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
Удобрение YaraMila 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
Удобрение YaraMila NPK 7-20-28
N-7%, P2O5-20%, K2O-28%, MgO-2%, SO3-7,5%, B-0,02%, Fe-0,1%, Mn-0,03%
Удобрение YaraMila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, B-0,02
30
Удобрение "Гумат натрия"
Гуминовые кислоты-60,5%; гуматы натрия-35-40%
2000000
тонна
31
Folicare 12-46-8
N-12%; P-46%; K-8%; Mg-0,8%; MgO-1,4%; S-2,1%; SO3-5,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
1203750
тонна
Folicare 18-18-18
N-18%; P-18%; K-18%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-2,9%; SO3-0,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
Комплексное удобрение Folicare 10-5-40
N-10%; P-5%; K-40%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-4%; SO3-10,2%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
32
Удобрение YaraRega 9-0-36
N-9, P2О5-0, K2О-36
527625
тонна
Удобрение YaraRega 9-5-26
N-9, P2O5-5, K2O-26
33
YaraTera Krista K Plus
N-13,5%, NO3-13,5%, K2O-45,5%
357143
тонна
Калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,6, K2O-46
Комплексное удобрение Growfert марок: 13-0-46 (NOP)
N-13, K2O-46
Минеральное удобрение GOLD марки NOP 13-0-46
N - 13%, P2O5 -0%, K2O – 46%
Селитра калиевая техническая марки СХ
N-13,5, К-37,6
Удобрение Yara Tera Krista K Plus
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
34
Магний сернокислый 7-водный (сульфат магния) марка В
MgSO4-49,3, Mgo-16,5, S-13, Fe-0,001, Mn-0,003
169643
тонна
Магний сернокислый (сульфат магния)
МgO-29,1-29,8, S-23
35
Удобрение азотно-магниевое
N-34,4, MgO-0,3-1,0
89286
тонна
36
Fertimark Kmg 50:2
K-50, Mg-2
150000
тонна
Смешанное минеральное удобрение марки FertiMark (K50-Mg2)
K2O-50, MgO-2
37
Agroleaf Power Calcium 12-5-19+9CaO+2.5MgO+TE
N-12, P2O5-5, K2O-19, CaO-9, MgO-2,5

10-52-10 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-52%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
13-6-26+8 CaO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-13%, P2O5-6%, K2O-26%, CaO-8%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
15-30-15 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-30%, K2O-15%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
15-5-30+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
16-8-24+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
18-18-18+1MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
20-10-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
20-20-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
3-5-55 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы

Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 10-52-10
N-10%, P2O5-52%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 13-6-26+8 CaO
N-13%, P2O5-6%, K2O-26%, CaO-8%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-30-15
N-15%, P2O5-30%, K2O-15%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-5-30+2MgO
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 16-8-24+2MgO
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 18-18-18+1MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-10-20
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-20-20
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-5-55

N-3%, P2O5-5%, K2O-55%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
3-8-42 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-3%, P2O5-8 %, K2O-42%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
8-20-30 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-8%, P2O5-20%, K2O-30%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
61
"Калий гуматы" тыңайтқышы
Гумин қышқылдары-61,2%; К2O-12,6%

N-3%, P2O5-5%, K2O-55%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-8-42
N-3%, P2O5-8 %, K2O-42%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 8-20-30
N-8%, P2O5-20%, K2O-30%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
61
Удобрение "Гумат калия"
Гуминовые кислоты-61,2%; К2O-12,6%

365
килограмм
Гуминді тыңайтқыштар. Калий гуматы
(өсімдіктерге қолжетімді формадағы макро және микроэлементтер жиынтығымен, әсер етуші зат бойынша гумин қышқылдарының мөлшері кемінде 55%). Ерігіштігі кемінде 70%. Қолдану нормасы: құрғақ модификациясы 1 га-ға 50–100 кг, сұйық модификациясы 1 га-ға 90–140 грамм на 1 Га
Калий гуматы
К2О-12
62
Hanse Premix тыңайтқышы
N-5,5, P2O5-16, K2O-0,1, Ca-7,5, S-4,0, Fe-0,3, MgO-0,2
496
килограмм
63

365
килограмм
Удобрения гуминовые. Гумат Калия
(с набором макро и микроэлементов в доступной для растений форме, содержание гуминовых кислот по действующему веществу не менее 55%). Растворимость не менее 70% Расход: сухая модификация 50 – 100 кг на 1 Га жидкая модификация 90 – 140 грамм на 1 Га
Гумат Калия
К2О-12
62
Удобрение Hanse Premix
N-5,5, P2O5-16, K2O-0,1, Ca-7,5, S-4,0, Fe-0,3, MgO-0,2
496
килограмм
63

Amcolon 0-0-50
K2SO4
600
килограмм
64
0-40-40+Micro маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
P2O5-40 %, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
688
килограмм
65
Kemira Lux 16-21-27+TE Kemira Lux 16-21-27+micro
N-16, P2O5-21, K2O-27, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,1, Mo-0,002
750
килограмм
Kemira Summer for Evergreens NPK 8-7-21 (мәңгі жасыл өсімдіктерге арналған Kemira Summer NPK 8-7-21)
N-8, P2O5-7, K2O-21, MgO-2, SO3-41, B-0,03, Cu-0,01, Fe-0,2, Mn-0,2, Zn-0,01, Mo-0,003
66
ФЕРТИКА Универсал-2 маркалы микроэлементтері бар кешенді минералдық тыңайтқыш (тукқоспа)
N-12, P2O5-8, K-14, Mg-2, S-8, B-0,1, Cu-0,1 Fe-0,1, Mn-0,2 Mo-0,01, Zn-0,1
750
килограмм
ФЕРТИКА Листовое 18-18-18 маркалы ФЕРТИКА
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, S-1,8, B-0,03, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,003, Zn-0,01
ФЕРТИКА Листовое 4-13-36 маркалы ФЕРТИКА минералдық тыңайтқышы

Amcolon 0-0-50
K2SO4
600
килограмм
64
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-40-40+Micro
P2O5-40 %, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
688
килограмм
65
Kemira Lux 16-21-27+TE Kemira Lux 16-21-27+micro
N-16, P2O5-21, K2O-27, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,1, Mo-0,002
750
килограмм
Kemira Summer for Evergreens NPK 8-7-21 (Кемира Хвойное Лето для вечнозеленных NPK 8-7-21)
N-8, P2O5-7, K2O-21, MgO-2, SO3-41, B-0,03, Cu-0,01, Fe-0,2, Mn-0,2, Zn-0,01, Mo-0,003
66
Удобрение комплексное минеральное с микроэлементами (тукосмесь) марки: ФЕРТИКА Универсал-2
N-12, P2O5-8, K-14, Mg-2, S-8, B-0,1, Cu-0,1 Fe-0,1, Mn-0,2 Mo-0,01, Zn-0,1
750
килограмм
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, S-1,8, B-0,03, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,003, Zn-0,01
Удобрение минеральное ФЕРТИКА, марки: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36

N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, S-7,7, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,002, Zn-0,01
ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13 маркалы минералдық тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13 маркалы ФЕРТИКА минералдық тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, S-0,08, B-0,015, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,08, Mo-0,003, Zn-0,03
67
Органикалық егіншілікке арналған Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы

N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, S-7,7, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,002, Zn-0,01
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, S-0,08, B-0,015, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,08, Mo-0,003, Zn-0,03
67
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия

1500
килограмм
21-11-21 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
19-19-19 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы
N-19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
98
Amco Potato
Азот (N) - 14% Фосфор (P2O5) - 25% Калий оксиді (К2О) - 13% Магний оксиді (MgO) - 3,2% Мырыш (Zn) - 1,8% Күкірт ангидриді (SО3) - 12,5%
1509
килограмм
99

1500
килограмм
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки 19-19-19
N-19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
98
Amco Potato
Азот (N) - 14% Фосфор (P2O5) - 25% Оксид калия (К2О) - 13% Оксид магния (MgO) - 3,2% Цинк (Zn) - 1,8% Серный ангидрид (SО3) - 12,5%
1509
килограмм
99

IDROFLORAL PLUS 15-5-30
Жалпы азот(N) – 15%, Р2О5 – 5 %, К2О – 30%, MgO – 3%
1558
килограмм
100
"Ростолон 20-20-20" минералдық тыңайтқышы
Азот (N) - 20, Фосфор (P205) - 20, Калий (К20) - 20 Күкірт (S) - 2,2, Fe - 0,1, Бор (B) -0,04, Cu -0,25, Zn - 0,25, Mn -0,20
1570
килограмм
0-20-35 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
14-14-14 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
14-5-15 маркалы Ростолон тыңайтқышы
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, Күкірт (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
15-5-23 маркалы Ростолон тыңайтқышы
Азот (N) — 15, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (К2О) — 23 Күкірт (S) — 9,7, Fe - 0,2, Бор (В) — 0,05, Мо — 0, Си— 0,3, Zn— 0,3, Mn — 0,3, Mg — 2,2
17-6-18 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
18-18-18 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
18-18-18 Ме маркалы Ростолон тыңайтқышы

IDROFLORAL PLUS 15-5-30
Общий азот (N) – 15%, Р2О5 – 5 %, К2О – 30%, MgO – 3%
1558
килограмм
100
Удобрение минеральное "Ростолон 20-20-20"
Азот (N) - 20, Фосфор (P205) - 20, Калий (К20) - 20 Сера (S) - 2,2, Fe - 0,1, Бор (B) -0,04, Cu -0,25, Zn - 0,25, Mn -0,20
1570
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, Сера (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
Азот (N) — 15, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (К2О) — 23 Cepa (S) — 9,7, Fe - 0,2, Бор (В) — 0,05, Мо — 0, Си— 0,3, Zn— 0,3, Mn — 0,3, Mg — 2,2
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме

N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
20-20-20 маркалы Ростолон тыңайтқышы
Азот (N) — 20, Фосфор (P2O5) - 20, Калий (К2О) — 20, Күкірт (S) — 2,2, Fe —0,1, Бор (В) — 0,04, Мо— 0, Си — 0,25, Zn—0,25, Mn — 0,20, Mg — 0
3-11-26 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
35-0-0 маркалы Ростолон тыңайтқышы
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0

N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
Азот (N) — 20, Фосфор (P2O5) - 20, Калий (К2О) — 20, Cepa (S) — 2,2, Fe —0,1, Бор (В) — 0,04, Мо— 0, Си — 0,25, Zn—0,25, Mn — 0,20, Mg — 0
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Удобрение Ростолон марки: 35-0-0
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0

120
Agro Gel Balance (25-25-25) гель тәрізді тыңайтқышы
N - 25%, P2O5 -25%, K2O – 25%, MgO-1.1%, фульвоқышқылдар.-1.8%
2250
килограмм
Agro Gel Fruit (15-10-50) гель тәрізді тыңайтқышы
N - 15%, P2O5 -10%, K2O – 50%, MgO-1.1%, фульвоқышқылдар.-1.8%
Agro Gel P-K (0-50-50) гель тәрізді тыңайтқышы
N - 0%, P2O5 -50%, K2O –50%, MgO-1.1%, фульвоқышқылдар.-1.8%
Agro Gel Start (15-65-15) гель тәрізді тыңайтқышы
N - 15%, P2O5 -65%, K2O – 15%, MgO-1.1%, фульвоқышқылдар.-1.8%

120
Удобрения гелеобразные Agro Gel Balance (25-25-25)
N - 25%, P2O5 -25%, K2O – 25%, MgO-1.1%, фульвокислоты-1.8%
2250
килограмм
Удобрения гелеобразные Agro Gel Fruit (15-10-50)
N - 15%, P2O5 -10%, K2O – 50%, MgO-1.1%, фульвокислоты-1.8%
Удобрения гелеобразные Agro Gel P-K (0-50-50)
N - 0%, P2O5 -50%, K2O –50%, MgO-1.1%, фульвокислоты-1.8%
Удобрения гелеобразные Agro Gel Start (15-65-15)
N - 15%, P2O5 -65%, K2O – 15%, MgO-1.1%, фульвокислоты-1.8%

121
Нутривант Плюс Жемісті 12-5-27
N-12%, P2O5-5%, K2O-27%, CaO-8%
2369
килограмм
122
Cristaphos
N: 11% (P205): 30% (K2O): 11% C14H12O8: 2%
2375
килограмм
123
Нутривант Плюс Дәнді 19-19-19
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, MgO-2%, SO3-4,1%
2420
килограмм
Нутривант Плюс Дәнді 6-23-35
N-6%, P2O5-23%, K2O-35%, MgO-1%, SO3-2,5%, B, Fe, Cu, Mn, Zn, Mo
"ECONATUR AGRI-GEL-10-30-10+ME" минералды тыңайтқышы
N-10%, P2O5-30%, К2O-10%, Fe-0,01%, Mn-0,025%, Zn-0,01%, Cu-0,03%, B-0,027%, Mo-0,003%
"ECONATUR AGRI-GEL-10-5-30+ME" минералды тыңайтқышы
N-10%, P2O5-5%, К2O-30%, SO3-20%, B-0,03%, Fe-0,01%, Mn-0,05%, Ca-0,05%, Zn-0,01%, Mo-0,01%

121
Нутривант Плюс Фруктовый 12-5-27
N-12%, P2O5-5%, K2O-27%, CaO-8%
2369
килограмм
122
Cristaphos
N: 11% (P205): 30% (K2O): 11% C14H12O8: 2%
2375
килограмм
123
Нутривант Плюс Зерновой 19-19-19
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, MgO-2%, SO3-4,1%
2420
килограмм
Нутривант Плюс Зерновой 6-23-35
N-6%, P2O5-23%, K2O-35%, MgO-1%, SO3-2,5%, B, Fe, Cu, Mn, Zn, Mo
Минеральное удобрение "ECONATUR AGRI-GEL-10-30-10+ME"
N-10%, P2O5-30%, К2O-10%, Fe-0,01%, Mn-0,025%, Zn-0,01%, Cu-0,03%, B-0,027%, Mo-0,003%
Минеральное удобрение "ECONATUR AGRI-GEL-10-5-30+ME"
N-10%, P2O5-5%, К2O-30%, SO3-20%, B-0,03%, Fe-0,01%, Mn-0,05%, Ca-0,05%, Zn-0,01%, Mo-0,01%

127
Algamina минералдық тыңайтқышы
N-13%, P2O5-8%, K2O-21%, MgO-2%, Cu-0,08%, Fe-0,2%, Mn-0,1%, Zn-0,01%, C-17%
2545
килограмм
128
Aminostim минералдық тыңайтқышы
N-14%, C-75%
2545
килограмм
129
VDAL Feng (ұнтақ) тыңайтқышы
P2O5-≥ 40,8, K2O-≥ 31,2, VDAL 297 кодтайтын ақуыз-0,026
2589
килограмм
130
Sprayfert 312 минералдық тыңайтқышы
N-27%,P2O5-9%, K2O-18%,B-0,05%, Mn-0,1%, Zn-0,1%
2679
килограмм
131
OLIGOMIX №8
B-6,21%, Cu-0,93%, Mn-8,80%, Zn-11,05%
2750
килограмм
132
"Nutrimic Plus" кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-5%, K2O-5%, MgO-3,5%, B-0,1%, Fe-3%, Mn-4%, Zn-6%
2902
килограмм
133
"Хелат Zn-15" маркалы Ультрамаг кристалдық хелатты тыңайтқышы
Zn-15
2985
килограмм
134
"ECONATUR AGRI-GEL-ZN-80" минералды тыңайтқышы
К2O-1%, Zn-80%
3100
килограмм
135
"Ferromax" кешенді тыңайтқышы
N-0,5%, Fe-6%
3170
килограмм
136
"Fosiram" кешенді тыңайтқышы
P2O5 - 35%, K2O - 20%, MgO-3%, Cu - 12%
3304
килограмм
137
"хелат Cu-15" маркалы Ультрамаг кристалдық хелатты тыңайтқышы
Cu -15
3431
килограмм
138
"хелат Fe-13" маркалы Ультрамаг кристалдық хелатты микроэлементті тыңайтқышы
Fe-13
3431
килограмм
139
"ECONATUR AGRI-GEL-MIX" минералды тыңайтқышы
К2O-1%, Fe-6,5%, Mn-6%, Zn-0,8%, Cu-0,7%, MgO-2,2%, B-0,9%, Mo-0,4%
3450
килограмм
140
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N) – 10%, о.і. Нитратты Азот (NO3) – 4%, Амидті Азот (NH2) – 4%, Аммонийлі Азот(NH4) – 2%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 10%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) – 40%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
3700
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) – 10%, о.і. Аммонийлі Азот(NH4) – 10%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 52%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) – 10%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) – 20%, о.і. Нитратты Азот (NO3) – 2%, Амидті Азот (NH2) – 14%, Аммонийлі Азот (NH4) – 4%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді(P2O5) – 20%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) – 20%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) – 25%, о.і. Амидті Азот (NH2) – 12%, Аммонийлі Азот (NH4) – 13%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 5%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) – 5%; Темір (Fe) в хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін бор (В) – 0,01%

127
Минеральное удобрение Algamina
N-13%, P2O5-8%, K2O-21%, MgO-2%, Cu-0,08%, Fe-0,2%, Mn-0,1%, Zn-0,01%, C-17%
2545
килограмм
128
Минеральное удобрение Aminostim
N-14%, C-75%
2545
килограмм
129
Удобрение VDAL Feng (порошок)
P2O5-≥ 40,8, K2O-≥ 31,2, VDAL 297 кодирующий белок-0,026
2589
килограмм
130
Минеральное удобрение Sprayfert 312
N-27%,P2O5-9%, K2O-18%,B-0,05%, Mn-0,1%, Zn-0,1%
2679
килограмм
131
OLIGOMIX №8
B-6,21%, Cu-0,93%, Mn-8,80%, Zn-11,05%
2750
килограмм
132
Компексное удобрение "Nutrimic Plus"
N-10%, P2O5-5%, K2O-5%, MgO-3,5%, B-0,1%, Fe-3%, Mn-4%, Zn-6%
2902
килограмм
133
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг марки "хелат Zn-15 "
Zn-15
2985
килограмм
134
Минеральное удобрение "ECONATUR AGRI-GEL-ZN-80"
К2O-1%, Zn-80%
3100
килограмм
135
Комплексное удобрение "Ferromax"
N-0,5%, Fe-6%
3170
килограмм
136
Комплексное удобрение "Fosiram"
P2O5 - 35%, K2O - 20%, MgO-3%, Cu - 12%
3304
килограмм
137
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг марки "хелат Cu-15"
Cu -15
3431
килограмм
138
Кристаллические микроэлементы хелатные удобрения Ультрамаг марки "хелат Fe-13"
Fe-13
3431
килограмм
139
Минеральное удобрение "ECONATUR AGRI-GEL-MIX"
К2O-1%, Fe-6,5%, Mn-6%, Zn-0,8%, Cu-0,7%, MgO-2,2%, B-0,9%, Mo-0,4%
3450
килограмм
140
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3700
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%

147
АМ маркалы Лигногумат
Гуминді заттардың тұздары - 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%, Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
5000
килограмм
АМ маркалы Лигногумат
гуминді заттар - 90%, микроэлементтеры (K, S, Fe, Mn, Cu, Zn, Mo, Se, B, Co)-10
148
Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13) тыңайтқышы
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

147
Лигногумат марки АМ
Соли гуминовых веществ - 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%, Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
5000
килограмм
Лигногумат марки АМ
гуминовые вещества-90, микроэлементы (K, S, Fe, Mn, Cu, Zn, Mo, Se, B, Co)-10
148
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

5415
килограмм
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

5415
килограмм
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

807
литр
"MEGATRON 5-0-20" тыңайтқышы
N-5,07; K2O-20,8; S-7,8; SO3-19,6; органикалық зат-15,7
"MEGATRON 7-17-5+ME" тыңайтқышы
N-7,38, P2O5-17,79, K2O-5,65, органикалық зат-15,52, B-0,024, Fe-EDTA-0,051, Mn-EDTA-0,064, Zn-EDTA-0,065, Cu-EDTA-0,012, Mo-0,001
"MEGATRON 9-7-7+2MgO+ME" тыңайтқышы
N-9,06, P2O5-7,25, K2O-7,65, MgO-2,22, органикалық зат-15,72, B-0,024, Fe-EDTA-0,059, Mn-EDTA-0,06, Zn-EDTA-0,062, Cu-EDTA-0,011, Mo-0,001

807
литр
Удобрение "MEGATRON 5-0-20"
N-5,07; K2O-20,8; S-7,8; SO3-19,6; органическое вещество-15,7
Удобрение "MEGATRON 7-17-5+ME"
N-7,38, P2O5-17,79, K2O-5,65, органическое вещество-15,52, B-0,024, Fe-EDTA-0,051, Mn-EDTA-0,064, Zn-EDTA-0,065, Cu-EDTA-0,012, Mo-0,001
Удобрение "MEGATRON 9-7-7+2MgO+ME"
N-9,06, P2O5-7,25, K2O-7,65, MgO-2,22, органическое вещество-15,72, B-0,024, Fe-EDTA-0,059, Mn-EDTA-0,06, Zn-EDTA-0,062, Cu-EDTA-0,011, Mo-0,001

188
Темір маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
P2O5, кемінде 80; K2O, кемінде 39; SО4, кемінде 51; Fe 30
861
литр
189
Гумат Актив
гумин қышқылдары 12%, фульвоқышқылдар 2%, органикалық төмен молекулалы қышқылдар
862
литр
190
"Caramba" кешенді тыңайтқышы
N-20%, C-11,4%
871
литр
191
Thio-Sul тыңайтқышы
аммоний тиосульфатының сулы ерітіндісі-55-65%, N-12, S-26
875
литр
192
AL KARAL Herb органо-минералдық тыңайтқышы
калий гуматы-2%, гумин қышқылдары-36,5%, фульвоқышқылдар-63,5%, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л
893
литр
193
YaraTera SUPER FK 30
P2O-18,8, K2O- 6,3, Na2O-5,8
900
литр
194
Aminosid Universal Plus сұйық минералдық тыңайтқышы
Азот (N) 30%, Күкірт (S) 5%, Гумин қышқылдары 1%, Молибден (Мо) 0,01%, Бор (В) 0,01%, Янтарь қышқылы 0,5%, Макро және микроэлементтер, Органикалық қышқылдар
900
литр
195
Темір+Мырыш маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
P2O5, кемінде 73; K2O, кемінде 41; SО4, кемінде 25; Fe 15; Zn 15
900
литр
196
Марганец маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
N жалпы, кемінде 12; P2O5, кемінде 80; K2O, кемінде 103; SО4, кемінде 14;Mn 30
902
литр
197
Қызанақ маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
N жалпы, кемінде 3,7; P2O5, кемінде 87; K2O, кемінде 79; SО4, кемінде 23; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
905
литр
198
Рапс маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
N жалпы, кемінде 1,0; P2O5, кемінде 83; K2O, кемінде 57; SО4, кемінде 35; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
917
литр
199
Кальций+магний маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
N жалпы, кемінде 109; CaO, кемінде 160; MgO, кемінде 42; B 2,3; органикалық зат 10
932
литр
200
Қияр маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
N жалпы, кемінде 3,2; P2O5, кемінде 91; K2O, кемінде 78; SО4, кемінде 25; Fe 10; Mn 4,6; Cu 4,0; Zn7,8; B 5,0; Mo 0,1; Co 0,03
932
литр
201
СО маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
N жалпы, кемінде 5,5; P2O5, кемінде 79; K2O, кемінде 83; SО4, кемінде 14; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
939
литр
202
Топырақ құнарлылығын қалпына келтіруге арналған Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
Жалпы органикалық зат қ.з.-да - 75-80%, Жалпы гуминдік экстракт (ЖГЭ) қ.о.з.-да - 90-95%, ЖГЭ-ден табиғи гумин қышқылдары - 54-56%, ЖГЭ-ден гумин қышқылдары (калий тұздары) - 40%, ЖГЭ-ден табиғи фульвоқышқылдар - 4-6%, Органикалық азот (N) қ.з.-да- 1,5%. Фосфор( P2O5) қ.з.-да - 1,5%, Калий(K2O) қ.з.-да. - 1,5%
968
литр
203
"Calvelox" кешенді тыңайтқышы
CaO-12%
982
литр
204
БИГУС
25 г / л гумин қышқылы бойынша калий тұздары (фульвоқышқылдар, флавоноидтар, фитостериндер, каротиноидтар, аминқышқылдары, дәрумендер, гуминдер, липидтер, наноөлшемді көміртек)

188
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Железо
P2O5, не менее 80; K2O, не менее 39; SО4, не менее 51; Fe 30
861
литр
189
Гумат Актив
гуминовые кислоты 12%, фульвокислоты 2%, органические низкомолекулярные кислоты
862
литр
190
Комплексное удобрение "Caramba"
N-20%, C-11,4%
871
литр
191
Удобрение Thio-Sul
водный раствор тиосульфата аммония-55-65%, N-12, S-26
875
литр
192
Органоминеральное удобрение AL KARAL Herb
гумат калия-2%, гуминовые кислоты-36,5%, фульвовые кислоты-63,5%, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л
893
литр
193
YaraTera SUPER FK 30
P2O-18,8, K2O- 6,3, Na2O-5,8
900
литр
194
Жидкое минеральное удобрение Aminosid Universal Plus
Азот (N) 30%, Сера (S) 5%, Гуминовые кислоты 1%, Молибден (Мо) 0,01%, Бор (В) 0,01%, Янтарная кислота 0,5%, Макро и микроэлементы, Органические кислоты
900
литр
195
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Железо+Цинк
P2O5, не менее 73; K2O, не менее 41; SО4, не менее 25; Fe 15; Zn 15
900
литр
196
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Марганец
Nобщ, не менее 12; P2O5, не менее 80; K2O, не менее 103; SО4, не менее 14;Mn 30
902
литр
197
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Томаты
Nобщ,не менее 3,7; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 79; SО4, не менее 23; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
905
литр
198
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Рапс
Nобщ, не менее 1,0; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 57; SО4, не менее 35; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
917
литр
199
Удобрение комплексное КомплеМет Кальций+Магний
N общ., не менее 109; CaO, не менее 160; MgO, не менее 42; B 2,3; органическое вещество 10
932
литр
200
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Огурцы
Nобщ, не менее 3,2; P2O5, не менее 91; K2O, не менее 78; SО4, не менее 25; Fe 10; Mn 4,6; Cu 4,0; Zn7,8; B 5,0; Mo 0,1; Co 0,03
932
литр
201
Удобрения комплексные КомплеМет марки: СО
Nобщ, не менее 5,5; P2O5, не менее 79; K2O, не менее 83; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
939
литр
202
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
Общее органическое вещество на с.в.* - 75-80%, Общий Гуминовый экстракт(ОГЭ) на с.о.в.** - 90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 54-56%, Гуминовые кислоты(калиевые соли) от ОГЭ - 40%, Фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-6%, Органический азот(N) на с.в. - 1,5%. Фосфор( P2O5) на с.в. - 1,5%, Калий(K2O) на с.в. - 1,5%
968
литр
203
Комплексное удобрение "Calvelox"
CaO-12%
982
литр
204
БИГУС
25 г/л по кислоте гуминовых кислот калиевые соли (фульвовые кислоты, флавоноиды, фитостерины,каротиноиды, аминокислоты, витамины, гумины, липиды, наноразмерный углерод)

1000
литр
205
Prairie Pride A (1-3-3) тыңайтқышы
N-1, P2O5-3, K2O-3
1000
литр
206
ГУМИ-20 маркалы ГУМИ агрохимикаты
N – 1%; P2O5 – 1,5%; K2O – 2%; Гумин қышқылдарының натрий тұздары – 60%
1050
литр
207
"ЗероМакс Нитро" сауда маркасының сұйық кешенді микротыңайтқышы
Күміс (Ag) - 0,01±0,001; Азот (N) - 18±0,9
1058
литр
208
Мыс маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
N жалпы, кемінде 14; Р2О5, кемінде 67; К2О, кемінде 88; Cu, 30
1065
литр
209
Мақта маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
N жалпы, кемінде 70; P2O5, кемінде 90; K2O, кемінде 80; SО4, кемінде 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 10; Mo 0,15; Co 0,05
1066
литр
210
Молибден маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
N жалпы, кемінде 3,8; Р2О5, кемінде 44; К2О, кемінде 58; Mo 30
1097
литр
211
Қызылша маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
N жалпы, кемінде 11; P2O5, кемінде 87; K2O, кемінде 106; SО4, кемінде 14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1102
литр
212
Старт маркалы КомплеМет органо-минералдық кешенді тыңайтқышы
N жалпы, кемінде 25; P2O5, кемінде 180; K2O, кемінде 70; SO4, кемінде 10; MgO, кемінде, 17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық зат 200
1109
литр
213
HAF ANTISAL
N-7,5, K2O-2, CaO-11, органикалық зат-13
1125
литр
214
Зығыр маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
N жалпы, кемінде 3,9; P2O5, кемінде 92; K2O, кемінде 85; SО4, кемінде14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1132
литр
215
БИНОМ "Актив" микроэлементтері бар минералдық тыңайтқышы
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминқышқылдар-3,9 г/л
1150
литр
216
Картоп маркалы КомплеМет кешенді тыңайтқышы
N жалпы, кемінде 9,8; P2O5, кемінде 83; K2O, кемінде 99; SО4, кемінде 14; Mn 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1158
литр
217
"ES Biograno forte" кешенді тыңайтқышы
P2O5 – кемінде 2,2%, К2О – кемінде 1,5%, MgO - кемінде 0,5%, Органикалық заттар (көмірсулар, аминқышқылдар) – кемінде 3,0%
1250
литр
218
"ES Biomikol" кешенді тыңайтқышы
Азот - кемінде 2,0%, P2O5 - кемінде 2,0%, К2О - кемінде 1,2%, Магний - кемінде 0,3%, Органикалық заттар (көмірсулар, аминқышқылдар) – кемінде 3,0%
1250
литр
219
"Биограно форте" кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар – 2,14; Калий – 0,65; Магний оксиді – 0,03; Натрий – 0,01; Фосфор – 0,002. Bacillus spp. және басқа өсуін ынталандыратын бактериялар, КОЕ/мл – кемінде 2*10^9.
1250
литр
220
"Биомикол+" кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар (көмірсулар, аминқышқылдар) – кемінде 4,5, калий-0,8, магний оксиді-0,03, азот(жалпы)-0,45

1000
литр
205
Удобрение Prairie Pride A (1-3-3)
N-1, P2O5-3, K2O-3
1000
литр
206
Агрохимикат ГУМИ марка ГУМИ-20
N – 1%; P2O5 – 1,5%; K2O – 2%; Гуминовых кислот натриевые соли – 60%
1050
литр
207
Жидкое комплексное микроудобрение торговой марки "ЗероМакс Нитро"
Серебро (Ag) - 0,01±0,001; Азот (N) - 18±0,9
1058
литр
208
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Медь
Nобщ, не менее 14; Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 88; Cu, 30
1065
литр
209
Удобрение комплексное КомплеМет марка Хлопчатник
Nобщ, не менее 70; P2O5, не менее 90; K2O, не менее 80; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 10; Mo 0,15; Co 0,05
1066
литр
210
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Молибден
Nобщ, не менее 3,8; Р2О5, не менее 44; К2О, не менее 58; Mo 30
1097
литр
211
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Свекла
Nобщ, не менее 11; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 106; SО4, не менее 14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1102
литр
212
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Старт
Nобщ, не менее 25; P2O5, не менее 180; K2O, не менее 70; SO4, не менее 10; MgO, не менее, 17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1109
литр
213
HAF ANTISAL
N-7,5, K2O-2, CaO-11, органическое вещество-13
1125
литр
214
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Лен
Nобщ, не менее 3,9; P2O5, не менее 92; K2O, не менее85; SО4, не менее14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1132
литр
215
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Актив"
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминокислоты-3,9 г/л
1150
литр
216
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Картофель
Nобщ, не менее 9,8; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 99; SО4, не менее 14; Mn 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1158
литр
217
Комплексное удобрение "ES Biograno forte"
P2O5 – не менее 2,2%, К2О – не менее 1,5%, MgO - не менее 0,5%, Органические вещества (углеводы, аминокислоты) - не менее 3,0%
1250
литр
218
Комплексное удобрение "ES Biomikol"
Азот - не менее 2,0%, P2O5 - не менее 2,0%, К2О - не менее 1,2%, Магний - не менее 0,3%, Органические вещества (углеводы, аминокислоты) - не менее 3,0%
1250
литр
219
Комплексное удобрение "Биограно форте"
Органические вещества – 2,14; Калий – 0,65; Оксид магния – 0,03; Натрий – 0,01; Фосфор – 0,002. Bacillus spp., и другие ростостимулирующие бактерии, КОЕ/мл не менее 2*10^9.
1250
литр
220
Комплексное удобрение "Биомикол+"
Органические вещества (углеводы,аминокислоты)-не менее 4,5, калий-0,8, оксид магния-0,03, азот(общий)-0,45

гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2 -15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe -0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық зат - 45,1
1278
литр
Минавит Блок маркалы Минавит органо-минералды тыңайтқышы
гумин қышқылдары - 42,0; K2O-5,1; Mg-1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық зат - 29,0
Минавит Бор маркалы Минавит органо-минералды тыңайтқышы
гумин қышқылдары 42,0; N-NH2 -15,0; N-NH4 -15,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe -0,9; 0,2-0,5 Mn-1,2; Mо - 0,2; Zn -0,6; B- 2,5; Co-0,1; Органикалық зат - 14,5
Минавит Түптену маркалы Минавит органо-минералды тыңайтқышы

гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2 -15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe -0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 45,1
1278
литр
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Блок
гуминовые кислоты - 42,0; K2O-5,1; Mg-1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 29,0
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Бор
гуминовые кислоты 42,0; N-NH2 -15,0; N-NH4 -15,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe -0,9; 0,2-0,5 Mn-1,2; Mо - 0,2; Zn -0,6; B- 2,5; Co-0,1; Органическое вещество - 14,5
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Кущение

гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2-30,0; N-NH4- 5,0; P₂O5-8,0; K2O-25,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық зат - 9,5.
Минавит Премиум маркалы Минавит органо-минералды тыңайтқышы
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2-22,0; P2O5-6,0; K2O-21,2; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық зат - 16,5.
Минавит Старт маркалы Минавит органо-минералды тыңайтқышы

гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2-30,0; N-NH4- 5,0; P₂O5-8,0; K2O-25,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 9,5.
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Премиум
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2-22,0; P2O5-6,0; K2O-21,2; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 16,5.
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Старт

гумин қышқылдары - 42,0; N-NH4-12,0; P₂O5-15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық зат - 9,5.
Минавит Турбо маркалы Минавит органо-минералды тыңайтқышы
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH4 -45,0; P₂O5-20,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық зат - 9,5.
Минавит Эконом маркалы Минавит органо-минералды тыңайтқышы

гуминовые кислоты - 42,0; N-NH4-12,0; P₂O5-15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 9,5.
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Турбо
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH4 -45,0; P₂O5-20,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 9,5.
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Эконом

N-7%, C-24%
3125
литр
492
"pH Power" тыңайтқышы
P2O5≥26%, су ≤60%
3125
литр
493
"Бұршақ дақылдарға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15,0%, MgO-2,0% SO3-1,0%, Fe-0,3%, Mn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Zn-0,3% , Ti-0,02%
3150
литр
"Дәнді дақылдарға арналған" маркалы Ультрамаг Комби
N-15%, MgO-2%, SO3-4,5%, Cu-0,9%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Mo-0,005%, Zn-1%, Ti-0,02%
"Жүгеріге арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N- 15,0%, MgO- 2,0%, SO3- 4,2%, B-0,4%, Cu-0,6%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Mo-0,003%, Zn-1,1%, Ti-0,02%
"Қант қызылшасына арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы

N-7%, C-24%
3125
литр
492
Удобрение "pH Power"
P2O5≥26%, вода≤60%
3125
литр
493
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для бобовых"
N-15,0%, MgO-2,0% SO3-1,0%, Fe-0,3%, Mn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Zn-0,3% , Ti-0,02%
3150
литр
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для зерновых"
N-15%, MgO-2%, SO3-4,5%, Cu-0,9%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Mo-0,005%, Zn-1%, Ti-0,02%
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для кукурузы"
N- 15,0%, MgO- 2,0%, SO3- 4,2%, B-0,4%, Cu-0,6%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Mo-0,003%, Zn-1,1%, Ti-0,02%
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для свҰклы"

N-15%, MgO-2%, SO3-1,8%, B-0,5%, Cu-0,2%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Mo-0,005%, Zn-0,5%, Ti-0,02%, Na2O-3%
"Майлы дақылдарға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15,0%, MgO-2,5%, SO3-2,5%, B-0,5%, Cu-0,1%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Mo-0,005%, Zn-0,5%, Ti-0,03%
"Картопқа арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15,0%, MgO-2,5% SO3-2,5%, Fe-0,3%, Mn-0,6%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Zn-0,65%, Ti-0,03%
494
Лебозол-Нитрат Магния маркалы Лебозол" тыңайтқышы

N-15%, MgO-2%, SO3-1,8%, B-0,5%, Cu-0,2%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Mo-0,005%, Zn-0,5%, Ti-0,02%, Na2O-3%
Удобрение Ультрамаг Комби: марки "Для масличных"
N-15,0%, MgO-2,5%, SO3-2,5%, B-0,5%, Cu-0,1%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Mo-0,005%, Zn-0,5%, Ti-0,03%
Ультрамаг Комби, марка "Для картофеля"
N-15,0%, MgO-2,5% SO3-2,5%, Fe-0,3%, Mn-0,6%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Zn-0,65%, Ti-0,03%
494
Удобрение Лебозол марки: Лебозол- Нитрат Магния

Mn-4,4, Zn-2,2, N-0,81, SO3-9,1, P2O5-0,49
3400
литр
515
Ca маркалы Меристем
N-9,7%, Ca-17%, бос аминқышқылдар-2%
3404
литр
516
"Супер" маркалы Ультрамаг Фосфор тыңайтқышы
N-6,4%, P2O5-35%, MgO-4%, Zn-2,5%
3411
литр
517
"Kalisol" кешенді тыңайтқышы
К2О-25%, ЅО3-42%
3438
литр
518
Гуминді және фульвоқышқылдар негізіндегі Фульвигрейн Антистресс маркалы "Фульвигрейн" органо-минералды тыңайтқышы
сулы суспензия(гуминді қышқылдардың тұздары, 10%, Фульвоқышқылдардың тұздары, 2% + Аминқышқылдар, 6%)
3438
литр
519
Гуминді және фульвоқышқылдар негізіндегі Фульвигрейн Бор маркалы "Фульвигрейн" органо-минералды тыңайтқышы
Гуминді және фульвоқышқылдар негізіндегі "Фульвигрейн Бор" маркалы "Фульвигрейн" органо-минералды тыңайтқышы, сулы суспензия (фульвоқышқылдардың тұздары 10% + Бор (B) , 8%)
3438
литр
520
Гуминді және фульвоқышқылдар негізіндегі Фульвигрейн Классик маркалы "Фульвигрейн" органо-минералды тыңайтқышы
гуминді қышқылдардың тұздары - 16%, фульвоқышқылдардың тұздары - 4%
3438
литр
521
Гуминді және фульвоқышқылдар негізіндегі Фульвигрейн Сид"маркалы "Фульвигрейн" органо-минералды тыңайтқышы
гуминді және фульвоқышқылдардың тұздары - 12%, теңіз балдырларының экстракты - 6%
3438
литр
522
Гуминді және фульвоқышқылдар негізіндегі Фульвигрейн Стимул маркалы "Фульвигрейн" органо-минералды тыңайтқышы
сулы суспензия (Фульвоқышқылдар, 20% + Күкірт (S), 1,5% + Мыс (Cu), 0,5% + Магний (Mg), 2,1% + Марганец (Mn), 0,65% + Темір (Fe), 1,35% + Мырыш (Zn), 0,3%)
3438
литр
523
FOSCROP K
P₂O₅-42,00%w/v, K₂O-28,00%w/v
3444
литр
524
Reasil Forte Семя Старт тыңайтқышы
Жалпы азот (N) - 6%, о.і.(N) органикалық - 2%, о.і.(N) мочевиналық - 4%, Фосфор(P2O5) - агентпен - 2,5%, Калий(K2O) агентпен - 2,5%, Магний(MgO) агентпен - 2,5%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) агентпен - 0,1%. Мыс(Cu) агентпен - 1%, Темір (Fe) агентпен - 1,2%, Марганец(Mn) агентпен - 1,2%, Молибден(Mo) агентпен - 0,25%, Мырыш(Zn) агентпен - 1,2%, Гуминді қышқылдар (Гуматтар) - 0,25%, Гидроксикарбон қышқылдары - 20%, Аминқышқылдар -8%
3448
литр
525
Reasil micro Amino Zn тыңайтқышы
Жалпы азот(N) - 15%, о.і.(N) органикалық - 2%, о.і.(N) мочевиналық - 1%, о.і. (N) нитратты - 12%, Мырыш(Zn) агентпен - 12%, Гидроксикарбон - 18%, Аминқышқылдар - 8%
3448
литр
526
"Старт" маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар-5,5%, полисахаридтер-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
3450
литр
527
БОРОГУМ агрохимикаты
Гуминді қышқылдардың натрий тұздары– 3%; B – 9%
3454
литр
528
Комплексті маркалы БОРОГУМ ЭКСТРА агрохимикаты

Mn-4,4, Zn-2,2, N-0,81, SO3-9,1, P2O5-0,49
3400
литр
515
Меристем марки Са
N-9,7%, Ca-17%, свободные аминокислоты-2%
3404
литр
516
Ультрамаг Фосфор марки "Супер"
N-6,4%, P2O5-35%, MgO-4%, Zn-2,5%
3411
литр
517
Комплексное удобрение "Kalisol"
К2О-25%, ЅО3-42%
3438
литр
518
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Антистресс
водная суспензия (Соли гуминовых кислот, 10%, Соли фульвовых кислот, 2% + Аминокислоты, 6%)
3438
литр
519
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор, водная суспензия (Соли фульвовых кислот,10% + Бор (В), 8%)
3438
литр
520
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Классик
соли гуминовых кислот - 16%, соли фульвовых кислот - 4%
3438
литр
521
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Сид
соли гуминовых и фульвовых кислот - 12%, экстракт морских водорослей - 6%
3438
литр
522
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Стимул
водная суспензия (Фульвовые кислоты, 20% + Сера (S), 1,5% + Медь (Cu), 0,5% + Магний (Mg), 2,1% + Марганец (Mn), 0,65% + Железо (Fe), 1,35% + Цинк (Zn), 0,3%)
3438
литр
523
FOSCROP K
P₂O₅-42,00%w/v, K₂O-28,00%w/v
3444
литр
524
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
Азот(N) общий - 6%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 4%, Фосфор(P2O5) - с агентом - 2,5%, Калий(K2O) с агентом - 2,5%, Магний(MgO) с агентом - 2,5%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 1%, Железо(Fe) с агентом - 1,2%, Марганец(Mn) с агентом - 1,2%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 1,2%, Гуминовые кислоты (Гуматы) - 0,25%, Гидроксикарбоновые кислоты - 20%, Аминокислоты -8%
3448
литр
525
Удобрение Reasil micro Amino Zn
Азот(N) общий - 15%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 1%, в т.ч.(N) нитратный - 12%, Цинк(Zn) с агентом - 12%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
3448
литр
526
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Старт"
аминокислоты-5,5%, полисахариды-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
3450
литр
527
Агрохимикат БОРОГУМ
Гуминовых кислот натриевые соли – 3%; B – 9%
3454
литр
528
Агрохимикат БОРОГУМ ЭКСТРА марка Комплексный

4435
литр
599
B–Mo маркалы "Волски Диформы" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
В - 7,5, Mo - 3,0, N – 4,9
4473
литр
"Диформа БорМолибден" маркалы "Волски Диформы" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
B-7,5, Mo-3,0, N-4,9
600
PLANTIN AMINO X
N-0,8% органикалық азот-8,2% ,органикалық заттар аминқышқылдар қоспасы-51%
4500
литр
601
Sicogreen-L Amino
N-9%, аминқышқылдар-766 г/л
4500
литр
602
SUGAR MOVER Zn
N-4%, B-4%, Cu-0.15%, Mo-0.015%, Zn-4%
4500
литр
603
Прайм маркалы УЛЬТИМАТОН биоэнергетикалық тыңайтқышы
N-4% MgO-4,5 %SO3-3,9% Cu-0,5% B-0,5% Fe-0,6% Mn-0,95% Zn-0,5% Mo-0,004%; ҚЫШҚЫЛДАР 5,3%
4522
литр
604
"ЗероМакс ФОС" сауда маркалы сұйық кешенді микротыңайтқышы
Коллоидты күміс 500 мг/л + полигексаметиленбигуанид гидрохлориді 100 мг/л Фосфор (Р202) - 3,7%, Калий (K20) - 5,8%, Молибден (Мо) -0,13%, Селен (Se) - 0,043 мг/дм3
4554
литр
605
Aminomax Ca
Бос аминқышқылдар: 12,5%, Жалпы азот (N): 11%, Нитратты азот (N): 3,1%, Мочевиналық азот(N): 3,3%, Органикалық азот (N): 4,6, % Кальций (CaO): 5,7%
4606
литр
606
Zn маркалы Кафом
P2O5-30%, K2O-5%, Zn-8,5%
4606
литр
607
"ЗероМаксФос" сұйық минералды тыңайтқышы
Р2О5 - 3,7%, К2О - 5,8%, Mo-0,13%, Se-0,043 мг/дм3, коллоидты күміс 500 мг/л+полигексаметиленбигуанид гидрохлориді 100 мг/л
4650
литр
608
VDAL Fu (сұйық) тыңайтқышы
N-1,8, аминқышқылдар-10, Cu-0,05, Fe-0,05, Mn-0,25, Zn-1, B-0,75, VDAL 297 кодтаушы ақуз-0,2
4688
литр
609
Reasil micro Hydro Mix тыңайтқышы
Жалпы азот(N) - 12%, о.і.(N) органикалық - 2%, о.і.(N) мочевиналық - 10%, Магний(MgO) агентпен - 4%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) агентпен - 0,1%. Мыс (Cu) агентпен - 0,8%, Темір (Fe) агентпен -5%, Марганец(Mn) агентпен - 2,5%, Молибден(Mo) агентпен - 0,25%, Мырыш(Zn) агентпен - 3%, Гидроксикарбон қышқылдары - 18%, Аминқышқылдар - 8%
4718
литр
610
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, бос аминқышқылдар-5,76 % w/v
4720
литр
611
B маркалы Меристем
Бор суда еритін (В): 11%
4740
литр
612
Аминосит 33%(Aminosit 33%) тыңайтқышы
- Бос аминқышқылдар - 33%; - Жалпы органикалық заттар – 48%; - Жалпы азоттың (N) мөлшері - 9,8%
4742
литр
613
Kafom K
P2O5: 30%, K2O: 20%
4775
литр
614
EXCELAMIN
Қоректік заттардың массалық үлесі: жалпы азот (N)-7,1% м/м, органикалық азот (N)-4,2% м/м, мочевиналық азот (N)-1,25% м/м, аммонилі азот (N)-1,25% м/м, нитратты азот (N)-0,4% м/м, органикалық зат-44,5% м/м, органикалық көміртек-25,0% м/м, суда еритін марганец (Mn)-1,5% м/м, суда еритін мырыш (Zn)-0,5% м/м, бос аминқышқылдары-28% м/м, pH 6,0-7,0

4435
литр
599
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Диформы" марки B-Mo
В - 7,5, Mo - 3,0, N – 4,9
4473
литр
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Диформы" марки "Диформа БорМолибден"
B-7,5, Mo-3,0, N-4,9
600
PLANTIN AMINO X
N-0,8% органический азот-8,2% ,органические вещества смесь аминокислот-51%
4500
литр
601
Sicogreen-L Amino
N-9%, аминокислоты-766 г/л
4500
литр
602
SUGAR MOVER Zn
N-4%, B-4%, Cu-0.15%, Mo-0.015%, Zn-4%
4500
литр
603
Удобрение биоэнергетическое УЛЬТИМАТОН, марки Прайм
N-4% MgO-4,5 %SO3-3,9% Cu-0,5% B-0,5% Fe-0,6% Mn-0,95% Zn-0,5% Mo-0,004%; КИСЛОТЫ 5,3%
4522
литр
604
Жидкое комплексное микроудобрение торговой марки "ЗероМакс ФОС"
Коллоидное серебро 500 мг/л + полигексаметиленбигуанид гидрохлорида 100 мг/л Фосфор (Р202) - 3,7%, Калий (K20) - 5,8%, Молибден (Мо) -0,13%, Селен (Se) - 0,043 мг/дм3
4554
литр
605
Aminomax Ca
Свободные аминокислоты: 12,5%, Общий азот (N): 11%, Нитратный азот (N): 3,1%, Мочевинный азот(N): 3,3%, Органический азот (N): 4,6, % Кальций (CaO): 5,7%
4606
литр
606
Кафом марки: Zn
P2O5-30%, K2O-5%, Zn-8,5%
4606
литр
607
Жидкое минеральное удобрение "ЗероМаксФос"
Р2О5 - 3,7%, К2О - 5,8%, Mo-0,13%, Se-0,043 мг/дм3, коллоидное серебро 500 мг/л+полигексаметиленбигуанид гидрохлорида 100 мг/л
4650
литр
608
Удобрение VDAL Fu (жидкость)
N-1,8, аминокислоты-10, Cu-0,05, Fe-0,05, Mn-0,25, Zn-1, B-0,75, VDAL 297 кодирующий белок-0,2
4688
литр
609
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
Азот(N) общий - 12%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 10%, Магний(MgO) с агентом - 4%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 0,8%, Железо(Fe) с агентом -5%, Марганец(Mn) с агентом - 2,5%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 3%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
4718
литр
610
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v
4720
литр
611
Меристем марки: B
Бор водорастворимый (В): 11%
4740
литр
612
Удобрение Аминосит 33%(Aminosit 33%)
- Свободные аминокислоты - 33%; - Общее количество органических веществ – 48%; - Общее содержание азота (N) - 9,8%
4742
литр
613
Kafom K
P2O5: 30%, K2O: 20%
4775
литр
614
EXCELAMIN
Массовая доля питательных веществ: общий азот (N)-7,1% м/м, органический азот (N)-4,2% м/м, мочевинный азот (N)-1,25% м/м, аммиачный азот (N)-1,25% м/м, нитратный азот (N)-0,4% м/м, органическое вещество-44,5% м/м, органический углерод-25,0% м/м, водорастворимый марганец (Mn)-1,5% м/м, водорастворимый цинк (Zn)-0,5% м/м, свободные аминокислоты-28% м/м, pH 6,0-7,0

9635
литр
729
TECNOGEL AMINO 10-25-10/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 10-25-10
Бос аминқышқылдар - 2,4%, азот - 10,0%, фосфор - 25,0%, калий - 10,0%
9675
литр
TECNOGEL AMINO 10-50-10/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 10-50-10
Бос аминқышқылдар - 2,4%, азот - 10,0%, фосфор - 50,0%, калий - 10,0%
TECNOGEL AMINO 15-15-15/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 15-15-15
Бос аминқышқылдар- 2,4%, азот - 15,0%, фосфор - 15,0%, калий - 15,0%
TECNOGEL AMINO 25-8-10/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 25-8-10

9635
литр
729
TECNOGEL AMINO 10-25-10/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 10-25-10
Свободные аминокислоты - 2,4%, азот - 10,0%, фосфор - 25,0%, калий - 10,0%
9675
литр
TECNOGEL AMINO 10-50-10/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 10-50-10
Свободные аминокислоты - 2,4%, азот - 10,0%, фосфор - 50,0%, калий - 10,0%
TECNOGEL AMINO 15-15-15/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 15-15-15
Свободные аминокислоты - 2,4%, азот - 15,0%, фосфор - 15,0%, калий - 15,0%
TECNOGEL AMINO 25-8-10/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 25-8-10

Бос аминқышқылдар- 2,4%, азот - 25,0%, фосфор - 8,0%, калий - 10,0%
TECNOGEL AMINO 8-4-28/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 8-4-28
Бос аминқышқылдар - 2,4%, азот - 8,0%, фосфор - 4,0%, калий - 28,0%
730
Фертигрейн Фолиар
N-5%, Zn-0,75%, Mn-0,5%,B-0,1%, S - 4%, Fe-0,1%, Cu-0,1%, Mo-0,02%, Co-0,01%, аминқышқылдар-10%, органикалық заттар- 40%
9720
литр
731
QadamFerti Aminoleaf тыңайтқышы
Бос Аминқышқылдар – 30%; Жалпы Азот (N) – 6%; Суда еритін Фосфор Пентоксиді Фосфора (P2O5) – 1%; Суда еритін Калий Оксиді (К2О) – 1%

Свободные аминокислоты - 2,4%, азот - 25,0%, фосфор - 8,0%, калий - 10,0%
TECNOGEL AMINO 8-4-28/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 8-4-28
Свободные аминокислоты - 2,4%, азот - 8,0%, фосфор - 4,0%, калий - 28,0%
730
Фертигрейн Фолиар
N-5%, Zn-0,75%, Mn-0,5%,B-0,1%, S - 4%, Fe-0,1%, Cu-0,1%, Mo-0,02%, Co-0,01%, аминокислоты-10%, органические вещества-40%
9720
литр
731
Удобрение QadamFerti Aminoleaf
Свободные Аминокислоты – 30%; Общий Азот (N) – 6%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 1%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 1%