О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Ақмола облысы әкімдігінің 2026 жылғы 12 наурыздағы № А-3/90 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Ақмола облысы әкімі аппаратының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдауының регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2023 жылғы 23 маусымдағы № А-7/251 қаулысы;
2) "Ақмола облысы әкімі аппаратының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдауының регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2023 жылғы 23 маусымдағы № А-7/251 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 17 шілдедегі № А-7/370 қаулысы.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М.Ахметжанов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 12 марта 2026 года № А-3/90
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами аппарата акима Акмолинской области" от 23 июня 2023 года №А-7/251;
2) постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 23 июня 2023 года №А-7/251 "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами аппарата акима Акмолинской области" от 17 июля 2025 года №А-7/370.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области М. Ахметжанов