2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2026 жылғы 6 ақпандағы № А-2/36 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексіне, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Ақмола облысы әкімінің міндетін атқарушы Е.Рамазанов
Акмола облысы әкімдігінің
2026 жылғы 6 ақпандағы
№ А-2/36 қаулысына
қосымша
2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтер
Мекеме
Мекеме түрі
Қызмет алушылардың түрі
Күніне 1 қызмет алушының тарифі (теңге)
1
Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Көкшетау қаласы арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Стационар
Психоневрологиялық патологиясы бар балалар

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Постановление акимата Акмолинской области от 6 февраля 2026 года № А-2/36
В соответствии с Социальным кодексом Республики Казахстан, приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32987), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2026 года.
Исполняющий обязанности акима Акмолинской области Е. Рамазанов
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 6 февраля 2026 года
№ А-2/36
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Учреждение
Тип учреждения
Вид услугополучателя
Тариф на 1 услуго-получателя в день (тенге)
1
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг город Кокшетау" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области
Стационар
Дети с психоневрологическими патологиями

23 549,86
Жартылай-стационар
Психоневрологиялық патологиясы бар балалар
9 294,91
2
Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Шантөбе кенті, Степногорск қаласы, "Жақсы Жаңыстау" арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Стационар
Психоневрологиялық аурулары бар ересектер
13 277,07
3
Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Астрахан ауданы, Первомайка ауылы арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Стационар
Психоневрологиялық аурулары бар ересектер
13 951,67
4
Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Біржан сал ауданы, "Мейірім" арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Стационар
Мүгедектігі бар және егде жастағы ересек адамдар
15 210,85
5
Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Бұланды ауданы, Купчановка ауылы арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Стационар
Психоневрологиялық аурулары бар ересектер
12 944,39
6
Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Бұланды ауданы, Макинск қаласы арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Стационар
Мүгедектігі бар және егде жастағы ересек адамдар
12 985,75
7
Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Бурабай ауданы, Щучинск қаласы арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Стационар
Мүгедектігі бар және егде жастағы ересек адамдар
13 630,41
8
Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Целиноград ауданы, Аққайын ауылы, "Шапағат" арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Стационар
Мүгедектігі бар және егде жастағы ересек адамдар
12 255,56
9
Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Шортанды ауданы, Дамса ауылы арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Стационар
Мүгедектігі бар және егде жастағы ересек адамдар
14 257,85
10
Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Шортанды ауданы, Жолымбет кенті арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Стационар
Психоневрологиялық аурулары бар ересектер
13 312,82
11
"Қорғау – дағдарыс орталығы" жеке қоры
Уақытша болу жағдайында
Адам саудасының құрбандары

23 549,86
Полустационар
Дети с психоневрологическими патологиями
9 294,91
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр оказания специальных социальных услуг поселка Шантобе, города Степногорск, "Жаксы Жангыстау" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области
Стационар
Взрослые с психоневрологическими заболеваниями
13 277,07
3
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг село Первомайка, Астраханский район" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области
Стационар
Взрослые с психоневрологическими заболеваниями
13 951,67
4
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг "Мейірім", район Биржан сал" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области.
Стационар
Взрослые лица с инвалидностью и преклонного возраста
15 210,85
5
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг село Купчановка, Буландынский район" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области
Стационар
Взрослые с психоневрологическими заболеваниями
12 944,39
6
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг, город Макинск, Буландынский район" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области
Стационар
Взрослые лица с инвалидностью и преклонного возраста
12 985,75
7
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг город Щучинск, Бурабайский район" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области
Стационар
Взрослые лица с инвалидностью и преклонного возраста
13 630,41
8
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг "Шапагат" село Аккайын, Целиноградский район" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области.
Стационар
Взрослые лица с инвалидностью и преклонного возраста
12 255,56
9
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг село Дамса, Шортандинский район" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области.
Стационар
Взрослые лица с инвалидностью и преклонного возраста
14 257,85
10
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг поселка Жолымбет, Шортандинского района" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области.
Стационар
Взрослые с психоневрологическими заболеваниями
13 312,82
11
Частный фонд "Кризисный центр - Қорғау"
В условиях временного пребывания
Жертвы торговли людьми