"Астана қаласы бойынша мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 506-3 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 14 сәуірдегі № 506-1273 қаулысы
Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласы бойынша мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 506-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1400-01 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Астана қаласы бойынша мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын қызметтердің құнын айқындау әдістемесіне қосымшада:

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 5 января 2025 года № 506-3 "Об утверждении Методики определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики по городу Астане"
Постановление акимата города Астаны от 14 апреля 2026 года № 506-1273
Акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 5 января 2025 года № 506-3 "Об утверждении Методики определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики по городу Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1400-01) следующие изменения:
в приложении к Методике определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики по городу Астане, утвержденной указанным постановлением:

реттік нөмірлері 7, 8-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
7.
Радиоарнадағы қызмет (ақпараттық бағдарламаны әзірлеу және орналастыру) (Br)
минут
15 000
15 000
15 000
8.
Радиоарнадағы қызмет (аудиороликті әзірлеу және орналастыру) (Br)
секунд
250
250
250
".
2. "Астана қаласының Ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін Эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

строки, порядковые номера 7, 8, изложить в следующей редакции:
"
7.
Услуга (производство и размещение информационных программ) на радиоканале (Br)
минута
15 000
15 000
15 000
8.
Услуга (производство и размещение аудиоролика) на радиоканале (Br)
секунда
250
250
250
".
2. Государственному учреждению "Управление внутренней политики города Астаны", в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы қаулының Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е. Б. Байкенге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Байкена Е.Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек