Астана қаласында тұрғынжайды реновациялауға жататын объектілердің тізбесін бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 18 наурыздағы № 182-951 қаулысы
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 116-1-бабының 5-тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласында тұрғынжайды реновациялауға жататын объектілердің тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.С. Глотовқа жүктелсін.
Әкім Ж. Қасымбек
Астана қаласы әкімдігінің

Об утверждении перечня объектов, подлежащих реновации жилища в городе Астане
Постановление акимата города Астаны от 18 марта 2026 года № 182-951
В соответствии с пунктом 5 статьи 116-1 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень объектов, подлежащих реновации жилища в городе Астане, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Глотова Е.С.
Аким Ж. Қасымбек
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны