"Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 395/52-VI "Нұр-Сұлтан қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 44/5-VIII шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2026 жылғы 26 маусымдағы № 435/56-VIII шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 395/52-VI "Нұр-Сұлтан қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 44/5-VIII шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихатының төрағасы Т. Зейнұлқабден

О признании утратившим силу решение маслихата города Астаны от 30 июня 2023 года № 44/5-VIII "О внесении изменений в решение маслихата города Нур-Султана от 27 июня 2019 года № 395/52-VI "Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Нур-Султан"
Решение маслихата города Астаны от 26 июня 2026 года № 435/56-VIII
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 30 июня 2023 года № 44/5-VIII "О внесении изменений в решение маслихата города Нур-Султана от 27 июня 2019 года № 395/52-VI "Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Нур-Султан".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Астаны Т. Зейнұлқабден