"Астана қаласының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Астанa қаласы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 375/48-VIII шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2026 жылғы 24 сәуірдегі № 407/52-VIII шешімі
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Астана қаласы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 375/48-VIII шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:

О внесении дополнений в решение маслихата города Астаны от 26 декабря 2025 года № 375/48-VIII "Об определении перечня социально значимых сообщений города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 24 апреля 2026 года № 407/52-VIII
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 26 декабря 2025 года № 375/48-VIII "Об определении перечня социально значимых сообщений города Астаны" следующие дополнения:

көрсетілген шешімнің қосымшасы мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 106, 107, 108, 109, 110-жолдармен толықтырылсын:
"
106.
65
"Отау" шағын ауданы – "Көктал-1" тұрғын алабы
107.
68
Кенесары көшесі – "Бағыстан" тұрғын үй кешені
108.
75
"Күйгенжар" тұрғын алабы – "Нұрлы жол" теміржол вокзалы
109.
78
Ұлттық шұғыл медицинаны үйлестіру орталығы – Қ. Рысқұлбеков көшесі
110.
82
Бұқар жырау көшесі – Алаш тасжолы
".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2026 жылғы 1 ақпаннан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Астана қаласы мәслихатының төрағасы Т. Зейнұлқабден

приложение к указанному решению дополнить строками, порядковыми номерами 106, 107, 108, 109, 110, следующего содержания:
"
106.
65
Микрорайон "Отау" – Жилой массив "Көктал-1"
107.
68
Улица Кенесары – жилой комплекс "Бағыстан"
108.
75
Жилой массив "Күйгенжар" – железнодорожный вокзал "Нұрлы жол"
109.
78
Национальный координационный центр экстренной медицины – улица Қ. Рысқұлбекова
110.
82
Улица Бұқар жырау – шоссе Алаш
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 февраля 2026 года.
Председатель маслихата города Астаны Т. Зейнұлқабден