Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақы белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 41-5 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіпте Тасқала ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөліміне қарасты, Тасқала аудандық мәдени демалыс орталығы, Тасқала аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі және Тасқала ауданының спорт клубы мекемелерінің (кәсіпорын) қаржы мамандарының лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемеақысы отыз пайыз көлемінде белгіленсін.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Мәслихат төрағасы Ж. Бисенгалиева

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2025 года № 41-5
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующую надбавку из местного бюджета к должностным окладам работников Таскалинского районного центра досуга, Таскалинской централизованной библиотечной системы и Таскалинского районного спортивного клуба подведомственным отделу культуры, развития языков, физической культуры и спорта Таскалинского района в размере тридцати процентов определяемом местным исполнительным органом.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Ж. Бисенгалиева