Тасқала ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 маусымдағы № 146 "Тасқала ауданының Тасқала ауылында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 8 қыркүйектегі № 189 қаулысы
Тасқала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тасқала ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 маусымдағы № 146 "Тасқала ауданының Тасқала ауылында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4865 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Тасқала ауданының Тасқала ауылында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифі келесі мөлшерлерде белгіленсін:
Тасқала ауданының Тасқала ауылында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифі 50 (елу) теңге мөлшерінде;
7 жастан 15 жасқа дейiнгi балаларға 25 (жиырма бес) теңге мөлшерінде;
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ І және ІІ дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көпбалалы аналардың, бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдардың тегін жол жүруге, ал 15 жастан 18 жасқа дейінгі адамдарға 25 (жиырма бес) теңге мөлшерінде.".
2. "Тасқала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Тасқала ауданы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Шакиров

О внесении изменения в постановление акимата Таскалинского района от 29 июня 2017 года № 146 "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в селе Таскала Таскалинского района"
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 8 сентября 2025 года № 189
Акимат Таскалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Таскалинского района от 29 июня 2017 года № 146 "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в селе Таскала Таскалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4865) следующее изменение:
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Установить тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в селе Таскала Таскалинского района в следующем размере:
на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в селе Таскала Таскалинского района в размере 50 (пятьдесят) тенге;
детям в возрасте от 7 до 15 лет в размере 25 (двадцать пять) тенге.
многодетным матерям, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звания "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" І и ІІ степени, лицам с инвалидностью первой группы имеют право бесплатного проезда, а лицам в возрасте от 15 до 18 лет в размере 25 (двадцать пять) тенге.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Таскалинского района" обеспечить официальное опубликование настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Таскалинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Шакиров