Қаратөбе аудандық мәслихатының" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 23-16 "2025-2027 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Егіндікөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер еңгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 34-9 шешімі
Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Егіндікөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 23-16 шешіміне келесі өзгерістер еңгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Егіндікөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77 748 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 75 018 мың теңге;
2) шығындар – 78 522,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 774,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 774,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решениеКаратобинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 23-16 "О бюджете Егиндикольского сельского округа Каратобинского района на 2025-2027 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2025 года № 34-9
Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О бюджете Егиндикольского сельского округа Каратобинского района на 2025-2027 годы" от 31 декабря № 23-16 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Егиндиколского сельского округа Каратобинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 748 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 730 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 75 018 тысяч тенге;
2) затраты – 78 522,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 774,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 774,7 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;