Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 210 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы" Кодексінің 914-1-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына сәйкес, Қаратөбе ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесі осы қаулының қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Суйеугалиев
Қаратөбе ауданының әкімдігінің
2025 жылғы "23"желтоқсандағы
№ 210 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Ұйымдардың тізімі
1
Аумақты абаттандыру;
Аумақты тазалау және жинау;
Белгілі бір біліктілікті қажет етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Аққозы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
Аумақты абаттандыру;
Аумақты тазалау және жинау;
Белгілі бір біліктілікті қажет етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Жусандой ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
Аумақты абаттандыру;
Аумақты тазалау және жинау;
Белгілі бір біліктілікті қажет етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Егіндікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
Аумақты абаттандыру;
Аумақты тазалау және жинау;
Белгілі бір біліктілікті қажет етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Қаракөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
Аумақты абаттандыру;
Аумақты тазалау және жинау;
Белгілі бір біліктілікті қажет етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Қаратөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
Аумақты абаттандыру;
Аумақты тазалау және жинау;
Белгілі бір біліктілікті қажет етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Қоскөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
Аумақты абаттандыру;
Аумақты тазалау және жинау;
Белгілі бір біліктілікті қажет етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Саралжын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Аумақты абаттандыру;
Аумақты тазалау және жинау;
Белгілі бір біліктілікті қажет етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Сулыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Об утверждении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2025 года № 210
В соответствии со статьей 914-1 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Каратобинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Суйеугалиев
Приложение к постановлению
акимата Каратобинского района
от 23 декабря 2025 года № 210
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Виды общественных работ
Перечень организаций
1
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно - полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккозинского сельского округа"
2
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно - полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима Жусандойского сельского округа"
3
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно - полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима Егиндикульского сельского округа"
4
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно - полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракульского сельского округа"
5
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно - полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратобинского сельского округа"
6
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно - полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима Коскольского сельского округа"
7
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно - полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима Саралжинского сельского округа Достық"
8
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно - полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима Сулыкольского сельского округа"