Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 25 - 2 "2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 желтоқсандағы № 34-1 шешімі
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 25 - 2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 082 056 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 339 347 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 160 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 665 429 мың теңге;
2) шығындар – 10 908 890 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 119 903 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 228 065 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 108 162 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 946 737 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 946 737 мың теңге:
қарыздар түсімі – 946 737 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 108 882 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 239 505 теңге.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2025 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 49 206 мың теңге мөлшерінде бекітілсін."
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 20 декабря 2024 года № 25 - 2 "О районном бюджете на 2025 - 2027 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2025 года № 34-1
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 20 декабря 2024 года № 25 - 2 "О районном бюджете на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 082 056 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 339 347 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 160 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 665 429 тысяч тенге;
2) затраты – 10 908 890 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 119 903 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 228 065 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 108 162 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 946 737 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 946 737 тысяч тенге:
поступление займов – 946 737 тысяч тенге;
погашение займов – 108 882 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 239 505 тысяч тенге.";
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в размере 49 206 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.