Казталов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 13 қаңтардағы № 6 "Казталов ауданы бойынша ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу тәртібін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 8 қазандағы № 224 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Казталов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 13 қаңтардағы № 6 "Казталов ауданы бойынша ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу тәртібін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 164162 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Менеевке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Саркулов

О признании утратившими силу постановления акимата Казталовского района от 13 января 2022 года № 6 "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов сельских округов по Казталовскому района"
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 8 октября 2025 года № 224
В соответствии c Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Казталовского района от 13 января 2022 года № 6 "Об утверждении Порядка исчисления прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов сельских округов по Казталовскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №164162).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Менеева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Саркулов