"Бәйтерек ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Бәйтерек ауданы мәслихатының 2024 жылғы 7 маусымдағы № 15-30 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 26-7 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бәйтерек ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Бәйтерек ауданы мәслихатының 2024 жылғы 7 маусымдағы № 15-30 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н. Хайруллин

О признании утратившим силу решения маслихата района Бәйтерек от 7 июня 2024 года № 15-30 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Бәйтерек"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 24 сентября 2025 года № 26-7
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Бәйтерек от 7 июня 2024 года № 15-30 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Бәйтерек".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Н. Хайруллин