Бәйтерек ауданы әкімінің 2025 жылғы 4 тамыздағы № 18 "Бәйтерек ауданы Мичурин ауылдық округі Мичурин ауылының және Бәйтерек ауданы Кушум ауылдық округі Кушум ауылының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімінің 2025 жылғы 26 қарашадағы № 28 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫМ:
1. Бәйтерек ауданы әкімінің 2025 жылғы 4 тамыздағы № 18 "Бәйтерек ауданы Мичурин ауылдық округі Мичурин ауылының және Бәйтерек ауданы Кушум ауылдық округі Кушум ауылының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі М. Токжанов

О признании утратившим силу решения акима района Бәйтерек от 4 август 2025 года № 18 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории села Мичурино Мичуринского сельского округа района Бәйтерек и села Кушум Кушумского сельского округа района Бәйтерек"
Решение акима района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2025 года № 28
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима района Бәйтерек от 4 август 2025 года № 18 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории села Мичурино Мичуринского сельского округа района Бәйтерек и села Кушум Кушумского сельского округа района Бәйтерек".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Аким района М. Токжанов