Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 маусымдағы № 34-1 шешімі
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы №29-2 "2025–2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
" 2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 738 634 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 119 277 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 539 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 6 599 818 мың теңге;
2) шығындар – 7 933 436 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 948 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 64 878 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 53 930 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -205 750 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –205 750 мың теңге:
қарыздар түсімі – 64 878 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 53 930 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 194 802 мың теңге.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 29-2 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 июня 2025 года № 34-1
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2024 года №29-2 "О районном бюджете на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 738 634 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 119 277 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 539 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 6 599 818 тысяч тенге;
2) затраты – 7 933 436 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 948 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 64 878 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 53 930 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -205 750 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 205 750 тысяч тенге:
поступление займов – 64 878 тысяч тенге;
погашение займов – 53 930 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 194 802 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

289 043
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
12 000
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5 000
3
Ақпараттық кеңістік
215 701
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
27 000
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
27 000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
188 701
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
187 701
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
1 000
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
114 106
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
88 671
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 703
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
51 968
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
25 435
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 435
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
58 364
6
Жер қатынастары
34 356
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
34 356
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 356
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
24 008
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 008
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
24 008
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
48 560
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
48 560
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
48 560
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
45 560
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

289 043
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
12 000
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5 000
3
Информационное пространство
215 701
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
27 000
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
27 000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
188 701
006
Функционирование районных (городских) библиотек
187 701
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 000
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
114 106
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
88 671
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
36 703
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
51 968
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
25 435
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
25 435
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
58 364
6
Земельные отношения
34 356
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
34 356
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
34 356
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
24 008
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 008
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24 008
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
48 560
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
48 560
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
48 560
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
45 560
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов