Жаңақала аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-1 "2025-2027 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Бірлік ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 33-1 шешімі
Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 973 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 693 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 33 280 мың теңге;
2) шығындар – 43 447 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 474 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 474 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 25-1 "О бюджете Брликского сельского округа Жангалинского района на 2025-2027 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 декабря 2025 года № 33-1
Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О бюджете Брликского сельского округа Жангалинского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 25-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Брликского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 973 тысячи тенге:
налоговые поступления – 8 693 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33 280 тысяч тенге;
2) затраты – 43 447 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 474 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 474 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;