Жаңақала ауданы әкімдігінің "Жаңақала ауданы бойынша ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу тәртібін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 қарашадағы № 287 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 7 қазандағы № 197 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақала ауданы әкімдігінің "Жаңақала ауданы бойынша ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу тәртібін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 қарашадағы № 287 (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2021 жылы 15 желтоқсанда № 161400 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жаңақала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңақала ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Көшкінбаев

О признании утратившим силу постановление акимата Жангалинского района от 30 ноября 2021 года № 287 "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов сельского округа Жангалинского района"
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 7 октября 2025 года № 197
В соответствии Закона Республики Казахстан "О прововых актах" и Законам Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Жангалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата Жангалинского района от 30 ноября 2021 года № 287 "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов сельского округа Жангалинского района" (опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан № 161400 от 15 декабря 2021 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жангалинского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жангалинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Кушкинбаев