2026-2028 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Темір Масин ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 35-6 шешімі
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Темір Масин ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 48 336 мың теңге:
салықтық түсімдер – 17 530 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 30 806 мың теңге;
2) шығындар – 53 378 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 042 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
5 042 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 042 мың теңге.

О бюджете Темир Масинского сельского округа Бокейординского района на 2026 - 2028 годы
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 декабря 2025 года № 35-6
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Темир Масинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 336 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 530 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 30 806 тысяч тенге;
2) затраты – 53 378 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 5 042 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -
5 042 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 042 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 23.06.2026 № 40-6 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 34-2 "2026 – 2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23.06.2026 № 40-6 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Поступления в бюджет сельского округа на 2026 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2025 года № 34-2 "О районном бюджете на 2026-2028 годы".
3. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.