Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 27 желтоқсандағы "Ақжайық ауданы бойынша ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу тәртібін бекіту туралы" № 316 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 23 қыркүйектегі № 222 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Ақжайық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 27 желтоқсандағы "Ақжайық ауданы бойынша ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу тәртібін бекіту туралы" № 316 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162624) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Сердалин

О признании утратившими силу постановления акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2021 года № 316 "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов сельских округов Акжаикского района"
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 23 сентября 2025 года № 222
В соответствии c Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Акжаикского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2021 года № 316 "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов сельских округов Акжаикского района" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162624).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Сердалин