Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-9 "2025-2027 жылдарға арналған Деркөл кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 2 желтоқсандағы № 24-7 шешімі
Орал қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-9 "2025-2027 жылдарға арналған Деркөл кентінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Орал қаласының Деркөл кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 715 703 мың теңге:
салықтық түсімдер – 185 801 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 62 737 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 467 165 мың теңге;
2) шығындар – 819 248 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -103 545 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 103 545 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 103 545 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2024 года № 18-9 "О бюджете поселка Деркул на 2025-2027 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 2 декабря 2024 года № 24-7
Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О бюджете поселка Деркул на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 18-9 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Деркул города Уральск на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 715 703 тысячи тенге:
налоговые поступления – 185 801 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 62 737 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 467 165 тысяч тенге;
2) затраты – 819 248 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -103 545 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 103 545 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 103 545 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.