Батыс Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 18 қарашадағы № 21-12 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2025 года № 21-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Батыс Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының мынадай тізбелері:
1) Батыс Қазақстан облысы бойынша ауданаралық (қалааралық облысішілік) автомобиль қатынастары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес;
2) Батыс Қазақстан облысы бойынша ауылдық және ауданішілік автомобиль қатынастары осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес;
3) Қалалық және қала маңындағы автомобиль қатынастары осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес;

1. Определить следующие перечни социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области:
1) межрайонные (междугородные внутриобластные) автомобильные сообщения по Западно-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему решению;
2) сельские и внутрирайонные автомобильные сообщения по Западно-Казахстанской области согласно приложению 2 к настоящему решению;
3) городские и пригородные автомобильные сообщения согласно приложению 3 к настоящему решению;