Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 23 мамырдағы № 91 "Батыс Қазақстан облысы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекiту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 300 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы", "Білім туралы" Заңдарына сәйкес, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 23 мамырдағы № 91 "Батыс Қазақстан облысы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекiту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28361 тіркелген) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 1, 2 - қосымшалары осы қаулының 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Төреғалиев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2025 жылғы "____"
_______№___ қаулысына
1-қосымша
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2022 жылғы
23 мамырдағы № 91 қаулысына
1-қосымша
Батыс Қазақстан облысы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Елді мекен
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрлері
Тәрбиеле нушілер саны
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
10,5 сағаттық болу режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
9 сағаттық болу режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
Туберкулез, аллергия ауруымен ауыратын, қант диабетімен ауыратын, әлсіреген және жиі ауыратын балалар тобында 10,5 сағаттық болу режимі бар
10,5 сағаттық режимі бар түзету түріндегі топта
Толық емес күн болатын топта, жалпы білім беретін мектеп жанындағы мектепалды даярлық сыныбында
қала

О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 мая 2022 года № 91 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Западно-Казахстанской области"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2025 года № 300
В соответствии Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах", "Об образовании", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 мая 2022 года № 91 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 28361) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Западно-Казахстанской области" обеспечить официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня опубликования.
Аким области Н. Турегалиев
Приложение 1 к постановлению
акимата Западно-Казахстанской
области от 2025 года №
Приложение 1 к постановлению
акимата Западно-Казахстанской
области от 23 мая 2022 года
№ 91
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение по Западно-Казахстанской области
Населенный пункт
Виды дошкольных организаций образования
Количество воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Группы с 10,5 часовым режимом пребывания, в том числе мини-центры
Группы с 9 часовым режимом пребывания, в том числе мини-центры
Группы с туберкулезными, аллергическими заболеваниями, с заболеванием сахарного диабета, ослабленных и часто болеющих детей с 10,5-часовым режимом пребывания
Группы коррекционного типа с 10,5 часовым режимом пребывания
Группы с неполным днем прибывания, в классе предшкольной подготовки при общеобразовательной школе
город