Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін айқындау туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 15 тамыздағы № 178 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық кодексінің 914-1-бабына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. "Батыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуы Орал қаласы мен аудан әкімдеріне жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Облыс әкімі Н. Төреғалиев
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2025 жылғы "__" тамыздағы
№___ қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Ұйымдардың тізбесі
1
Аумақты тазалау, абаттандыру
"Ақжайық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
Аумақты тазалау, абаттандыру
"Бөкейордасы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
Аумақты тазалау, абаттандыру
"Бөрлі ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
Аумақты тазалау, абаттандыру
"Жаңақала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
Аумақты тазалау, абаттандыру
"Жәнібек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
Аумақты тазалау, абаттандыру
"Байтерек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
Аумақты тазалау, абаттандыру
"Казталов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Аумақты тазалау, абаттандыру
"Қаратөбе ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9
Аумақты тазалау, абаттандыру
"Сырым ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
Аумақты тазалау, абаттандыру
"Тасқала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
11
Аумақты тазалау, абаттандыру
"Теректі ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
Аумақты тазалау, абаттандыру
"Шыңғырлау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
13
Аумақты тазалау, абаттандыру
"Орал қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Об определении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 августа 2025 года № 178
В соответствии со статьей 914-1 Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Западно - Казахстанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить направление настоящего постановления на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Исполнение настоящего постановления возложить на акимов районов и города Уральск.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Западно-Казахстанской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким области Н. Турегалиев
Приложение к постановлению акимата Западно -
Казахстанской области от __ августа 2025 года № __
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Виды общественных работ
Перечень организаций
1
Уборка территории,благоустройство.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжаикского района"
2
Уборка территории,благоустройство
Государственное учреждение "Аппарат акима Бокейординского района"
3
Уборка территории,благоустройство
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского района"
4
Уборка территории,благоустройство
Государственное учреждение "Аппарат акима Жангалинского района"
5
Уборка территории,благоустройство
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанибекского района"
6
Уборка территории,благоустройство
Государственное учреждение "Аппарат акима района Байтерек"
7
Уборка территории,благоустройство
Государственное учреждение "Аппарат акима Казталовского района"
8
Уборка территории,благоустройство
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратобинского района"
9
Уборка территории,благоустройство
Государственное учреждение "Аппарат акима Сырымского района"
10
Уборка территории,благоустройство
Государственное учреждение "Аппарат акима Таскалинского района"
11
Уборка территории,благоустройство
Государственное учреждение "Аппарат акима Теректинского района"
12
Уборка территории,благоустройство
Государственное учреждение "Аппарат акима Чингирлауского района"
13
Уборка территории,благоустройство
Государственное учреждение "Аппарат акима города Уральска"