Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 7 ақпандағы № 26 "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2025 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 18 шілдедегі № 160 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексін, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 февраля 2025 года № 26 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью по Западно-Казахстанской области на 2025 год"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 18 июля 2025 года № 160
В соответствии с Социальным кодексом Республики Казахстан, руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О правовых актах", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 7 ақпандағы № 26 "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2025 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына келесідей өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасымен бекітілген Батыс Қазақстан облысы бойынша 2025 жылға арналған ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 февраля 2025 года № 26 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью по Западно-Казахстанской области на 2025 год" следующее изменение:
квоту рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест, без учҰта рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда по Западно-Казахстанской  области на 2025 год, утверждҰнный приложением указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Батыс Қазақстан облысы әкімі аппараты осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Төреғалиев
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2025 жылғы " _ " шілдедегі
№ ___ қаулысына қосымша
Батыс Қазақстан облысы бойынша 2025 жылға арналған ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%)
Жұмыс орындарының саны (адам)
1
2
3
4
Ақжайық ауданы
1
"Батыс Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының Ақжайық арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
64
2%
1
2
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Ақжайық аграрлық техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
68
2%
1
3
"Ақжайық ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
54
2%
1
4
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Ақжайық ауданы білім беру бөлімінің "Ж.Молдағалиев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
58
2%
1
Бөкей ордасы ауданы
5
"Бөкей ордасы ауданының мәдениет, тілдер дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Бөкей ордасы аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
97
2%
1
Бөрлі ауданы
6
"Бөрлі ауданы әкімдігінің "Бөрлі ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жастармен жұмыс жөніндегі ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
53
2%
1
7
"AK Salam Group" (АК Салам Груп)" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
96
2%
2
8
Бөрлі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Халыққа арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
58
2%
2
Жаңақала ауданы
9
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Е.Ш.Орақбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100
2%
2
10
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Д.Нұрпейісова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
70
2%
1
11
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "М.Мирманов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
70
2%
1
12
"Жаңақала аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
58
2%
1
Жәнібек ауданы
13
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "М.Б.Ықсанов атындағы Жәнібек колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
67
2%
1
14
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жәнібек ауданы білім беру бөлімінің "Т.Жароков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
85
2%
1
15
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жәнібек ауданы білім беру бөлімінің "Е.Ниетқалиев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
54
2%
1
Бәйтерек ауданы
16
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Қасым Аманжолов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
76
2%
1
17
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Белес "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
94
2%
1
18
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Махамбет жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
80
2%
1
19
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімінің "Переметный жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
2%
1
20
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бәйтерек ауданы білім беру бөлімініің "Трекин №1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
69
2%
1
Казталов ауданы
21
"Батыс Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының Жалпақтал арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
2%
1
22
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданы білім беру бөлімінің "С.Есетов атындағы "мектеп бөбекжайы" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
76
2%
1
23
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданы білім беру бөлімінің "Нұрбалапан" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
86
2%
1
24
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданы білім беру бөлімінің "Бостандық жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
98
2%
1
25
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданы білім беру бөлімінің "К.Мендалиев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
80
2%
1
26
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданы білім беру бөлімінің "Ғ.Молдашев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
86
2%
1
27
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданы білім беру бөлімінің "Қараөзен мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
82
2%
1
28
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданы білім беру бөлімінің "Г.Бегалиев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
2%
1
29
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданы білім беру бөлімінің "Тереңкөл "мектеп бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
78
2%
1
Қаратөбе ауданы
30
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданы білім беру бөлімінің "Б.Қаратаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
70
2%
1
31
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Қаратөбе ауданы білім беру бөлімінің "Егіндікөл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
57
2%
1
Сырым ауданы
32
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Аралтөбе жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
56
2%
1
33
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Бұлдырты жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
61
2%
1
34
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "М.Қаналиев атындағы "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
56
2%
1
35
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Жанша Досмұхамедов атындағы "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
78
2%
1
36
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Бұлан "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
53
2%
1
37
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Сырым ауданы білім беру бөлімінің "Абдолла Жұмагалиев атындағы "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
61
2%
1
Тасқала ауданы
38
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Амангелді "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
69
2%
1
39
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
93
2%
1
40
Тасқала ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасқала аудандық мәдени демалыс – орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

2. Аппарату акима Западно-Казахстанской области обеспечить официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Турегалиев
Приложение к постановлению
акимата Западно-Казахстанской
области от " " июля 2025 года
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда по Западно-Казахстанской области на 2025 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест (человек)
1
2
3
4
Акжаикский район
1
Коммунальное государственное учреждение "Акжаикский центр оказания специальных социальных услуг Управления координации занятости и социальных программ Западно-Казахстанской области"
64
2%
1
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Акжаикский аграрно-технический колледж" управления образования акимата Западно-Казахстанской области
68
2%
1
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Акжаикский районный центр досуга" государственного учреждения" Отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Акжаикского района"
54
2%
1
4
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Ж.Молдагалиева" отдела образования Акжаикского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
58
2%
1
Бокейординский район
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Бокейординский районный центр досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Бокейординского района"
97
2%
1
Бурлинский район
6
Коммунальное государственное учреждение "Ресурсный центр по работе с молодежью" государственного учреждения "Отдел внутренней политики Бурлинского района" акимата Бурлинского района
53
2%
1
7
Товарищество с ограниченной ответственностью "AK Salam Group" (АК Салам Груп)"
96
2%
2
8
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг населению" отдела занятости и социальных программ Бурлинского района
58
2%
2
Жангалинский район
9
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Ғ.Ш.Оракбаева" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
100
2%
2
10
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Д.Нурпеисовой" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
70
2%
1
11
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени М.Мирманова" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
70
2%
1
12
Государственное учреждение "Жангалинский районный отдел занятости и социальных программ"
58
2%
1
Жанибекский район
13
Государственное коммунальное казенное предприятие "Жанибекский колледж имени Ихсанова М.Б." управления образования акимата Западно-Казахстанской области
67
2%
1
14
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Т.Жарокова" отдела образования Жанибекского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
85
2%
1
15
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Е.Ниеткалиева" отдела образования Жанибекского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
54
2%
1
Район Бәйтерек
16
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Касыма Аманжолова" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
76
2%
1
17
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Белес" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
94
2%
1
18
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа Махамбет" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
80
2%
1
19
Коммунальное государственное учреждение "Переметнинская средняя общеобразовательная школа отдела образования района Бәйтерек"
75
2%
1
20
Коммунальное государственное учреждение "Трекинская общеобразовательная школа №1" отдела образования района Бәйтерек управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
69
2%
1
Казталовский район
21
Коммунальное государственное учреждение "Жалпакталский центр оказания специальных социальных услуг Управлении координации занятости и социальных программ Западно-Казахстанской области"
50
2%
1
22
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-сад" им. С.Есетова" отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
76
2%
1
23
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Нұрбалапан" отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
86
2%
1
24
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа Бостандық" отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
98
2%
1
25
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени К.Мендалиева" отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
80
2%
1
26
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Г.Молдашева" отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
86
2%
1
27
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей Қараөзен" отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
82
2%
1
28
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Г.Бигалиева" отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
75
2%
1
29
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-сад" Тереңкөл" отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
78
2%
1
Каратобинский район
30
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Б.Каратаева" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
70
2%
1
31
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа Егіндікөл" отдела образования Каратобинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
57
2%
1
Сырымский район
32
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа Аралтөбе" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
56
2%
1
33
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа Бұлдырты" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
61
2%
1
34
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" имени М.Каналиева" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
56
2%
1
35
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" имени Жанша Досмухамедова" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
78
2%
1
36
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Булан" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
53
2%
1
37
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" имени Абдоллы Жумагалиева" отдела образования Сырымского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
61
2%
1
Таскалинский район
38
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "школа-ясли-детский сад" Амангелді" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанкой области"
69
2%
1
39
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Ы. Алтынсарина" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
93
2%
1
40
Государственное коммунальное казенное предприятие "Таскалинский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Таскалинского района

121
2%
1
41
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Садық Жақсығұлов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
2%
1
42
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Тасқала колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
64
2%
1
Теректі ауданы
43
"Теректі ауданының жұмыспен қамыту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
74,5
2%
1
44
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Теректі ауданы білім беру бөлімінің "Покатиловка жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
63
2%
1
Шыңғырлау ауданы
45
Шыңғырлау аудандық мәдениет бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
144
3%
4
Орал қаласы
46
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "№33 "Шаңырақ" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
65
2%
1
47
Орал қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Орал" спорт клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
125
3%
4
48
"ПЕШЕХОД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
214
3%
6
49
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "Вальдорф бағытындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
88
2%
2
50
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "№20 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
259
4%
11
51
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "№49 "Ақниет" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
88
2%
2
52
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "№46 "Ақжайық" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
2%
1
53
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "№35 "Шұғыла" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
65
2%
1
54
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "№8 "Арай" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
70
2%
1
55
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "№45 "Нұрсәт" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
79
2%
1
56
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "№27 "Жігер" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
67
2%
1
57
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "№42 "Алтын сақа" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
65
2%
1
58
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "№37 "Жұлдыз-ай" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
64
2%
1
59
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "№4 "Самал" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
62
2%
1
60
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "№29 "Балауса" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
74
2%
1
61
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "№43 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
65
2%
1
62
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "№32 "Самұрық" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
82
2%
1
63
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "№34 "Балбұлақ" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
65
2%
1
64
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің №47 "Бәйтерек" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
84
2%
1
65
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "№24 "Күншуақ" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
54
2%
1

121
2%
1
41
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Садыка Жаксыгулова" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
75
2%
1
42
Государственное коммунальное казенное предприятие "Таскалинский колледж" управления образования акимата Западно-Казахстанской области
64
2%
1
Теректинский район
43
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Теректинского района"
74,5
2%
1
44
Коммунальное государственное учреждение "Покатиловская общеобразовательная школа" отдела образования Теректинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
63
2%
1
Чингирлауский район
45
Государственное коммунальное казенное предприятие "Чингирлауский районный центр досуга" Чингирлауского районного отдела культуры
144
3%
4
город Уральск
46
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №33 "Шаңырақ" отдела образования города Уральска управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
65
2%
1
47
Государственное коммунальное казенное предприятие "Спортивный клуб "Орал" отдела физической культуры и спорта г. Уральска
125
3%
4
48
Товарищество с ограниченной ответственностью "Пешеход"
214
3%
6
49
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия вальдорфской ориентации" отдела образования города Уральска управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
88
2%
2
50
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №20" отдела образования города Уральска управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
259
4%
11
51
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №49 "Ақниет" отдела образования города Уральска управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
88
2%
2
52
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №46 "Ақжайық" отдела образования города Уральска управления образования акимата Западно-Казахстанской области
75
2%
1
53
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №35 "Шұғыла" отдела образования города Уральска управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
65
2%
1
54
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №8 "Арай" отдела образования города Уральска управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
70
2%
1
55
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №45 "Нұрсәт" отдела образования города Уральск управления образования акимата Западно-Казахстанской области
79
2%
1
56
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №27 "Жігер" отдела образования города Уральск управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
67
2%
1
57
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №42 "Алтын сақа" отдела образования города Уральска управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
65
2%
1
58
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №37 "Жұлдыз-ай" отдела образования города Уральска управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
64
2%
1
59
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №37 "Самал" отдела образования города Уральска управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
62
2%
1
60
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №29 "Балауса" отдела образования города Уральска управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
74
2%
1
61
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №43" отдела образования города Уральска управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
65
2%
1
62
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №32 "Самұрық" отдела образования города Уральска управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
82
2%
1
63
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №34 "Балбұлақ" отдела образования города Уральска управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
65
2%
1
64
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №47 "Бәйтерек" отдела образования города Уральска управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
84
2%
1
65
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №24 "Күншуақ" отдела образования города Уральска управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
54
2%
1