Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 наурыздағы № 31 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 7-4 "Жер учаскелерi жеке меншiкке берiлген кезде олар үшiн төлемақының базалық ставкалары туралы" бірлескен қаулысына және шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 16 маусымдағы № 131 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 16 маусымдағы № 18-3 бірлескен қаулысы мен шешімі
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 наурыздағы №31 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы №7-4 "Жер учаскелерi жеке меншiкке берiлген кезде олар үшiн төлемақының базалық ставкалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3254 болып тіркелген) бірлескен қаулысына және шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасы осы бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Қ.Ш.Айтмұхамбетовке жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Н.Төреғалиев
Батыс Қазақстан облыстық мәслихат төрағасы М.Мұқаев
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің

О внесении изменения в совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 марта 2013 года № 31 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2013 года № 7-4 "О базовых ставках платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность"
Совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 июня 2025 года № 131 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 июня 2025 года № 18-3
Акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 марта 2013 года №31 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2013 года №7-4 "О базовых ставках платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3254) следующее изменение:
приложение к указанному совместному постановлению и решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Айтмухамбетова К.Ш.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Н.Турегалиев
Председатель Западно-Казахстанского областного маслихата М.Мукаев
Приложение к совместному постановлению
акимата Западно-Казахстанской области

2025 жылғы 16 маусымдағы №131 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2025 жылғы 16 маусымдағы №18-3 бірлескен қаулысына және шешіміне қосымша
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2013 жылғы 11 наурыздағы №31 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2013 жылғы 28 наурыздағы №7-4 бірлескен қаулысына және шешіміне қосымша
Жер учаскелерi жеке меншiкке берiлген кезде олар үшiн төлемақының базалық ставкалары
Елді мекен
1 шаршы метрі үшін теңгемен төлемақының базалық ставкасы
1
Орал қаласы

от 16 июня 2025 года №131 и решению Западно-Казахстанского областного маслихата
от 16 июня 2025 года №18-3
Приложение
к совместному постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 11 марта 2013 года №31 и решению
Западно- Казахстанского областного маслихата
от 28 марта 2013 года №7-4
Базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность
Населенные пункты
Базовая ставка платы в тенге за 1 квадратный метр
1
город Уральск