"Монополияға қарсы органның ұқсас тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді өндіруді жүзеге асыратын жеке кәсіпкерлік субъектілерінің жоқтығы туралы қорытынды беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының 2022 жылғы 8 шiлдедегi № 190/НҚ бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі Төрағасының м.а. 2025 жылғы 8 тамыздағы № 187/НҚ бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2 және 11-тармақтарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Монополияға қарсы органның ұқсас тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді өндіруді жүзеге асыратын жеке кәсіпкерлік субъектілерінің жоқтығы туралы қорытынды беру қағидаларын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының 2022 жылғы 8 шiлдедегi № 190/НҚ бұйрығының күші жойылсын.
2. Индустрия, мемлекеттік қолдау және сатып алу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Төраға орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді
Төрағаның міндетін атқарушы Р. Ахметов

Об отмене Приказа Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан от 8 июля 2022 года № 190/НҚ "Об утверждении Правил выдачи заключения антимонопольного органа об отсутствии субъектов частного предпринимательства, осуществляющих производство аналогичных товаров, работ, услуг"
Приказ и.о. Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан от 8 августа 2025 года № 187/НҚ
В соответствии с пунктами 2 и 11 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Отменить Приказ Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан от 8 июля 2022 года № 190/НҚ "Об утверждении Правил выдачи заключения антимонопольного органа об отсутствии субъектов частного предпринимательства, осуществляющих производство аналогичных товаров, работ, услуг".
2. Департаменту индустрии, государственной поддержки и закупок обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) направление настоящего приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Председателя.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий
обязанности Председателя
Р. Ахметов