Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 9/94–VIІI "2025-2027 жылдарға арналған Солоновка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 қыркүйектегі № 15/159-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Үлкен Нарын ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Солоновка ауылдық округінің бюджеті туралы" Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 9/94–VІII шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Солоновка ауылдық округінің бюджеті 1,2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, тиісінше соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –  197 789,0 оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 10 836,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 800,0 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi  – 186 153,0 мың теңге;
2) шығындар - 210 770,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –  0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 981,6 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 981,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 981,6 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Үлкен Нарын от 5 января 2025 года № 9/94–VIII "О бюджете Солоновского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 2 сентября 2025 года № 15/159-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Үлкен Нарын от 5 января 2025 года № 9/94–VІII "О бюджете Солоновского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить бюджет Солоновского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 196053,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9900,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 186153,0 тысяч тенге;
2) затраты – 210770,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тыяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 981,6 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 981,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12981,6 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.