Үлкен Нарын ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тiзбесін, атаулары мен индекстерiн бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 25 шілдедегі № 175 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн – өзi басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабының 7-тармағына, 6-бабының 2-тармағына сәйкес Үлкен Нарын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения района Үлкен Нарын
Постановление акимата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 25 июля 2025 года № 175
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", пунктом 7 статьи 3, пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах" акимат района Үлкен Нарын ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Үлкен Нарын ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі атаулары мен индекстерi осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Н. Маратұлы
Үлкен Нарын ауданының әкімдігінің

1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения района Үлкен Нарын согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Н. Маратұлы
Приложение к постановлению
акимата района Үлкен Нарын