2026-2028 жылдарға арналған Самар ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 27-2/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Самар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Аққала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 621,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 621,0 мың теңге;
2) шығындар – 47 621,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған Аққала ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 10 200,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
3. 2026 жылға арналған Аққала ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 25 421,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
4. 2026-2028 жылдарға арналған Бастаушы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 546,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 720,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47 826,3 мың теңге;
2) шығындар – 57 546,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

О бюджетах сельских округов района Самар на 2026-2028 годы
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2025 года № 27-2/VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аккала на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 621,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 621,0 тысяч тенге;
2) затраты – 47 621,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть в бюджете сельского округа Аккала на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 10 200,0 тысяч тенге.
3. Учесть в бюджете сельского округа Аккала на 2026 год субвенции из районного бюджета в размере 25 421,0 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Бастаушинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 546,3 тысяч тенге;
налоговые поступления – 9 720,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 826,3 тысяч тенге;
2) затраты – 57 546,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
5. 2026 жылға арналған Бастаушы ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 20 300,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
6. 2026 жылға арналған Бастаушы ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 27 526,3 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
7. 2026-2028 жылдарға арналған Құлынжон ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 444,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 660,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46 584,0 мың теңге;
2) шығындар – 57 444,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
8. 2026 жылға арналған Құлынжон ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 11 847,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
9. 2026 жылға арналған Құлынжон ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 34 737,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
10. 2026-2028 жылдарға арналған Мариногорка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 588,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 035,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57 053,5 мың теңге;
2) шығындар – 66 588,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
5. Учесть в бюджете Бастаушинского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 20 300,0 тысяч тенге.
6. Учесть в бюджете Бастаушинского сельского округа на 2026 год субвенции из районного бюджета в размере 27 526,3 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Кулынжонского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 444,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 660,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 584,0 тысяч тенге;
2) затраты – 57 444,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
8. Учесть в бюджете Кулынжонского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 11 847,0 тысяч тенге.
9. Учесть в бюджете Кулынжонского сельского округа на 2026 год субвенции из районного бюджета в размере 34 737,0 тысяч тенге.
10. Утвердить бюджет Мариногорского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 588,5 тысяч тенге;
налоговые поступления – 9 035,0 тысяч тенге:
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 053,5 тысяч тенге;
2) затраты – 66 588,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
11. 2026 жылға арналған Мариногорка ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 15 850,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
12. 2026 жылға арналған Мариногорка ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 41 203,5 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
13. 2026-2028 жылдарға арналған Миролюбовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 42 870,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 300,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 32 570,0 мың теңге;
2) шығындар – 42 870,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге.
14. 2026 жылға арналған Миролюбовка ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 6 151,8 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
15. 2026 жылға арналған Миролюбовка ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 26 418,2 мың теңге мөлшесінде ескерілсін.
16. 2026-2028 жылдарға арналған Палатцы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 70 765,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 64 965,8 мың теңге;
2) шығындар – 70 765,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
11. Учесть в бюджете Мариногорского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 15 850,0 тысяч тенге.
12. Учесть в бюджете Мариногорского сельского округа на 2026 год субвенции из районного бюджета в размере – 41 203,5 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Миролюбовского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 870,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 300,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 570,0 тысяч тенге;
2) затраты – 42 870,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
14. Учесть в бюджете Миролюбовского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 6 151,8 тысяч тенге.
15. Учесть в бюджете Миролюбовского сельского округа на 2026 год субвенции из районного бюджета в размере 26 418,2 тысяч тенге.
16. Утвердить бюджет Палатцынского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 765,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 800,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 965,8 тысяч тенге;
2) затраты – 70 765,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге.
17. 2026 жылға арналған Палатцы ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 18 765,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
18. 2026 жылға арналған Палатцы ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 46 200,8 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
19. 2026-2028 жылдарға арналған Самар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 220 610,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 101 820,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 110 290,3 мың теңге;
2) шығындар – 220 610,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
20. 2026 жылға арналған Самар ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 62 453,4 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
21. 2026 жылға арналған Самар ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 47 836,9 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
22. 2026-2028 жылдарға арналған Сарыбел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 46 438,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 170,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 830,0 теңге;
трансферттер түсімі – 35 438,0 мың теңге;
2) шығындар – 46 438,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
17. Учесть в бюджете Палатцынского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 18 765,0 тысяч тенге.
18. Учесть в бюджете Палатцынского сельского округа на 2026 год субвенции из районного бюджета в размере 46 200,8 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Самарского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 220 610,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 101820,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 110 290,3 тысяч тенге;
2) затраты – 220 610,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
20. Учесть в бюджете Самарского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 62 453,4 тысяч тенге.
21. Учесть в бюджете Самарского сельского округа на 2026 год субвенции из районного бюджета в размере 47 836,9 тысяч тенге.
22. Утвердить бюджет Сарыбелского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 438,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 170,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 830,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 438,0 тысяч тенге;
2) затраты – 46 438,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге.
23. 2026 жылға арналған Сарыбел ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 6 700,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
24. 2026 жылға арналған Сарыбел ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен субвенциялар 28 738,0 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
23. Учесть в бюджете Сарыбелского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 6 700,0 тысяч тенге.
24. Учесть в бюджете Сарыбелского сельского округа на 2026 год субвенции из районного бюджета в размере 28 738,0 тысяч тенге.