Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының аудандық маңызы бар жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 24 маусымдағы № 298 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 11) тармақшасы және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабының 7-тармағы негізінде, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня автомобильныхдорог общего пользования районного значенияУланского района Восточно-Казахстанской области
Постановление акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2025 года № 298
В соответствии с подпунктом 11) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении Ресублики Казахстан", с пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының аудандық маңызы бар жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. "Ұлан ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі ұстаушы және Ұлан ауданының аудандық маңызы бар жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарын басқару жөніндегі уәкілетті орган болып анықталсын.

1. Утвердить прилагаемый перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Уланского района Восточно-Казахстанской области.
2. Определить государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Уланского района" балансосодержателем и уполномоченным органом по управлению автомобильными дорогами общего пользования районного значения Уланского района.