Ұлан ауданы елді мекендерінің шекарасына (шегін) өзгерту және белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 448 бірлескен қаулысы және Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 260 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан ауданының келесі елді мекендерінің шекарасы (шектері) өзгертілсін және белгіленсін:
1) Азовое ауылдық округі Ново-Азовое ауылының шекарасына (шегіне) Ұлан ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 877,26 гектар жерді қосу арқылы Азовое ауылдық округі Ново-Азовое ауылының шекарасы (шегі) өзгертіліп, жалпы ауданы 3184,94 гектар шекарасында белгіленсін;
2) Айыртау ауылдық округі Новая-Канайка ауылының шекарасына (шегіне) Ұлан ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 2424,71 гектар жерді қосу арқылы Айыртау ауылдық округі Новая-Канайка ауылының шекарасы (шегі) өзгертіліп, жалпы ауданы 3434,79 гектар шекарасы белгіленсін;
3) Төлеген Тоқтаров ауылдық округі Украинка ауылының шекарасына (шегіне) Ұлан ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 434,4 гектар жерді алу арқылы Төлеген Тоқтаров ауылдық округі Украинка ауылының шекарасы (шегі) өзгертіліп, жалпы ауданы 388,7631 гектар шекарасы белгіленсін;
4) Огневка кенті округі Огневка кентінің шекарасына (шегіне) Ұлан ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 394,4 гектар жерді алу арқылы Огневка кенті округі Огневка кентінің шекарасы (шегі) өзгертіліп, жалпы ауданы 453,7805 гектар шекарасы белгіленсін;
5) Тарғын ауылдық округі Жоғарғы Тайынты ауылының шекарасына (шегіне) Ұлан ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 3619,6 гектар жерді қосу арқылы Тарғын ауылдық округі Жоғарғы Тайынты ауылының шекарасы (шегі) өзгертіліп, жалпы ауданы 5384,82 гектар шекарасы белгіленсін;
6) Таврия ауылдық округі Гагарино ауылының шекарасына (шегіне) Ұлан ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 1278,39 гектар жерді қосу арқылы Таврия ауылдық округі Гагарино ауылының шекарасы (шегі) өзгертіліп, жалпы ауданы 3829,94 гектар шекарасы белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлан ауданының әкімі А. Бекбосынов
Ұлан ауданы мәслихатының төрағасы Г. Қалиева
бірлескен әкімдіктің
2025 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 448 қаулысы мен мәслихаттың
2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 260
шешіміне 1 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Ново-Азовое ауылының шекарасы (шегі)
М 1:25 000
бірлескен әкімдіктің
2025 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 448 қаулысы мен мәслихаттың
2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 260
шешіміне 2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Новая-Канайка ауылының шекарасы (шегі)
М 1:25 000
бірлескен әкімдіктің
2025 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 448 қаулысы мен мәслихаттың
2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 260
шешіміне 3 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Украинка ауылының шекарасы (шегі)
М 1:100 000
бірлескен әкімдіктің
2025 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 448 қаулысы мен мәслихаттың
2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 260
шешіміне 4 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Огневка кентінің шекарасы (шегі)
М 1:100 000
бірлескен әкімдіктің
2025 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 448 қаулысы мен мәслихаттың
2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 260
шешіміне 5 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Жоғарғы Тайынты ауылының шекарасы (шегі)
М 1:25 000
бірлескен әкімдіктің
2025 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 448 қаулысы мен мәслихаттың
2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 260
шешіміне 6 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Гагарино ауылының шекарасы (шегі)
М 1:25 000

Об изменении и установлении границ (черты) населенных пунктов Уланского района
Совместное постановление акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 26 сентября 2025 года № 448 и решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 сентября 2025 года № 260
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить и установить границы (черты) следующих населенных пунктов Уланского района:
1) изменить границы (черты) села Ново-Азовое Азовского сельского округа путем включения 877,26 гектара земель сельскохозяйственного назначения Уланского района в границы села Ново-Азовое Азовского сельского округа установив границы (черты) общей площадью 3184,94 гектара;
2) изменить границы (черты) села Новая-Канайка Айыртауского сельского округа путем включения 2424,71 гектара земель сельскохозяйственного назначения Уланского района в границы села Новая-Канайка Айыртауского сельского округа установив границы (черты) общей площадью 3434,79 гектара;
3) изменить границы (черты) села Украинка Толеген Тохтаровского сельского округа путем исключения 434,4 гектара земель сельскохозяйственного назначения Уланского района в границы села Украинка Толеген Тохтаровского сельского округа установив границы (черты) общей площадью 388,7631 гектара;
4) изменить границы (черты) поселка Огневка Огневского поселкового округа путем исключения 394,4 гектара земель сельскохозяйственного назначения Уланского района в границы села поселка Огневка Огневского поселкового округа установив границы (черты) общей площадью 453,7805 гектаров;
5) изменить границы (черты) села Верхние Таинты Таргынского сельского округа путем включения 3619,6 гектара земель сельскохозяйственного назначения Уланского района в границы села Верхние Таинты Таргынского сельского округа установив границы (черты) общей площадью 5384,82 гектара;
6) изменить границы (черты) села Гагарино Таврического сельского округа путем включения 1278,39 гектара земель сельскохозяйственного назначения Уланского района в границы села Гагарино Таврического сельского округа установив границы (черты) общей площадью 3829,94 гектара.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уланского района А. Бекбосынов
Председатель Уланского районного маслихата Г. Калиева
Приложение 1 к совместному
постановлению акимата
от 26 сентября 2025 года № 448
и решению маслихата
от 26 сентября 2025 года № 260
Граница (черта) земель села Ново-Азовое Уланского района Восточно-Казахстанской области
М 1:25 000
Приложение 2 к совместному
постановлению акимата
от 26 сентября 2025 года № 448
и решению маслихата
от 26 сентября 2025 года № 260
Граница (черта) земель села Новая-Канайка Уланского района Восточно-Казахстанской области
М 1:25 000
Приложение 3 к совместному
постановлению акимата
от 26 сентября 2025 года № 448
и решению маслихата
от 26 сентября 2025 года № 260
Граница (черта) земель села Украинка Уланского района Восточно-Казахстанской области
М 1:100 000
Приложение 4 к совместному
постановлению акимата
от 26 сентября 2025 года № 448
и решению маслихата
от 26 сентября 2025 года № 260
Граница (черта) земель поселка Огневка Уланского района Восточно-Казахстанской области
М 1:100 000
Приложение 5 к совместному
постановлению акимата
от 26 сентября 2025 года № 448
и решению маслихата
от 26 сентября 2025 года № 260
Граница (черта) земель села Верхние Таинты Уланского района Восточно-Казахстанской области
М 1:25 000
Приложение 6 к совместному
постановлению акимата
от 26 сентября 2025 года № 448
и решению маслихата
от 26 сентября 2025 года № 260
Граница (черта) земель села Гагарино Уланского района Восточно-Казахстанской области
М 1:25 000