Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25/5-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қарашадағы № 34/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25/5-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №205751 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2025-2027 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округінің бюджетіне туралы тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 104 613,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 929,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 286,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –99 398,1 мың теңге;
2) шығындар – 104 676,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 63,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 63,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 63,0 мың теңге;
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2025 жылға арналған Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен – 52 700,1 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 25/5-VIII "О бюджете Жетиаралского сельского округа Тарбагатайского района на 2025 -2027 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 ноября 2025 года № 34/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Тарбагатайский районный маслихат Восточно Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно Казахстанской области "О бюджете Жетиаралского сельского округа Тарбагатайского района на 2025 -2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 25/5-VIII (зарегистрировано в Реестр государственной регистрации нормативных правовых актов под №205751) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жетиаральского сельского округаТарбагатайского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –104 613,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 929,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 286,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99 398,1 тысяч тенге;
2) затраты – 104 676,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -63,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 63,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 63,0 тысяч тенге;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть, что в бюджете Жетиаралского сельского округа Тарбагатайского района на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме – 52 700,1 тысяч тенге.";
приложение указанному решению изложить в новой редакции в согласно приложению 1 к настоящему решению.