Тарбағатай ауданы Тұғыл ауылдық округі Байтоғас ауылының шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 318 бірлескен қаулысы және Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/11-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31 баптарына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тарбағатай ауданының Тұғыл ауылдық округі Байтоғас ауылының жалпы алаңы 1008,6732 гектар шекарасы (шегі) осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Тарбағатай ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай ауданының әкімі Д. Жөргекбаев
Тарбағатай аудандық мәслихатының төрағасы О. Канагатов
бірлескен әкімдіктің
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 318 қаулысы мен мәслихаттың
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 36/11-VIII шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Байтоғас ауылының шекарасы (шегі)

Об установлении границы (черты) села Байтогас Тугылского сельского округа Тарбагатайского района
Совместные постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2025 года № 318 и решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2025 года № 36/11-VIII
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Тарбагатайский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) села Байтогас Тугылского сельского округа Тарбагатайского района площадью 1008,6732 гектаров согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима Тарбагатайского района.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тарбагатайского района Д. Жоргекбаев
Председатель Тарбагатайского районного маслихата О. Канагатов
приложение к совместному
постановлению акимата
от 23 декабря 2025 года № 318
и решению маслихата
от 23 декабря 2025 года
№ 36/11-VIII
Граница (черта) земель села Байтогас Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области