2026-2028 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/366-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабы 1 – тармағының 1) тармақшасына, Катонқарағай ауданының мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы №33/358-VIII "Катонқарағай ауданының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 102788,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 289,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 93499,0 мың теңге;
2) шығындар – 104102,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

Об утверждении бюджета Аккайнарского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2025 года № 34/366-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Катон-Карагайского районного маслихата от 18 декабря 2025 года №33/358-VIII"О бюджете Катон-Карагайского района на 2026-2028 годы" Катон –Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
"1. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 102788,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 289,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93499,0 тысяч тенге;
2) затраты – 104102,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 314,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 314,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 314,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 26.05.2026 № 36/396-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 314,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 314,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов –0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 314,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.05.2026 № 36/396-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).