Кондоминиум нысанына қатысты жалпы мүлікті басқару және ұстауға арналған ең төменгі шығындар мөлшерін 2025 жылға арналған Катонқарағай ауданы бойынша бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 маусымдағы № 28/326-VIII шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағы 15)тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 10-3-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 наурыздағы №166 бұйрығымен бекітілген "Кондоминиум нысанын басқару және оның жалпы мүлкін ұстауға арналған смета шығындарының әдістемесін, сондай-ақ кондоминиум нысанына қатысты жалпы мүлікті басқару мен ұстауға арналған ең төменгі шығындар мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" әдістемесіне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кондоминиум нысанын басқару және оның жалпы мүлкін ұстауға арналған ең төменгі шығындар мөлшері 2025 жылға ай сайын бір шаршы метрге 41,0 теңге көлемінде бекітілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Мәслихат төрағасы Б. Болаев

Об утверждении минимального размера расходов на управление и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Катон-Карагайскому району на 2025 год
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 июня 2025 года № 28/326-VIII
В соответствии с подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 1 пункта 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", а также на основании Методики расчета сметы расходов на управление и содержание общего имущества объекта кондоминиума, утвержденной приказом исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 166, и Методики расчета минимального размера расходов на управление и содержание общего имущества объекта кондоминиума, Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер расходов на управление и содержание общего имущества объекта кондоминиума на 2025 год в размере 41,0 тенге за один квадратный метр в месяц.
2. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель маслихата Б. Болаев