"Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Катонқарағай ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 6 қаңтардағы № 05 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 28 сәуірдегі № 84 қаулысы. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2026 жылғы 7 сәуірдегі № 74 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының әкімдігінің 07.04.2026 № 74 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы тіл туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына, 25-3- бабы 1-1) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 65- бабы 3- тармағына сәйкес Катонқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Катонқарағай ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 6 қаңтардағы № 05 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін.
аталған қаулымен бекітілген "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің" ережесінде:
16-тармақ мынадай мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) маңдайшаны облыстық және аудандық маңызы бар қалада, ауылда, кентте орналастыру туралы хабарламаларды "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес қабылдауды және қарауды жүзеге асырады.".
2. "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Катонқарағай ауданының әкімі Д. Дюсембаев

О внесении дополнения в постановление акимата Катон-Карагайского района от 6 января 2023 года № 05 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области"
Постановление Катон-Карагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 28 апреля 2025 года № 84. Отменен постановлением Катон-Карагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 7 апреля 2026 года № 74
Сноска. Отменен постановлением Катон-Карагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 07.04.2026 № 74 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21, подпунктом 1-1) статьи 25-3 Закона Республики Казахстан "О языках в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Катон-Карагайского района от 6/ января 2023 года № 05 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области" следующее дополнение:
в положении государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области", утвержденным указанным постановлением:
пункт 16 дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) осуществляет прием и рассмотрение уведомлений о размещении вывески в городе областного и районного значения, селе, поселке в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях.".
2. Государственному учреждению "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
Аким Катон-Карагайского района Д. Дюсембаев