Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған Зайсан ауданы Шілікті ауылдық округінің бюджеті туралы" №31/9-VIII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 1 желтоқсандағы № 44/9-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Зайсан ауданы Шілікті ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №31/9-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Зайсан ауданы Шілікті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 69 255,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 9 163,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 905,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 326,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –58 860,8 мың теңге;
шығындар – 70 083,6 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -827,8 мың тенге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 827,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 827,8 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №31/9-VIII "О бюджете Шиликтинского сельского округа Зайсанского района на 2025-2027 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 декабря 2025 года № 44/9-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете Шиликтинского сельского округа Зайсанского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года №31/9-VIII следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шиликтинского сельского округа Зайсанского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
доходы - 69 255,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 9 163,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 905,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 326,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 860,8 тысяч тенге;
затраты - 70 083,6 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -827,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 827,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – -827,8 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.