"Біріккен ЭнергоCервистік Компаниясы" акционерлік қоғамына қолданыстағы электр беру әуе желісін қайта құру үшін жер учаскеcіне жария сервитутын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 18 шілдедегі № 3 шешімі
"Біріккен ЭнергоСервистік Компаниясы" акционерлік қоғамының өтінішін қарастырып, 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19,67,69-баптарын, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасын басшылыққа ала отырып:
1. "Біріккен ЭнергоСервистік Компаниясы" акционерлік қоғамына ШҚО, Глубокое ауданы, Ертіс ауылдық округі, Прапорщиково ауылында орналасқан, алаңы 0,48 га ВЛ-6 кВ Л-6 ПС Прапорщиково қолданыстағы электр беру желісін қайта құру үшін мемлекеттік меншіктегі жер учаскесіне 1 (бір) жыл мерзімге жария сервитуты белгіленсін.
2. Жер учаскесін пайдаланғаны үшін ауыртпалықтар белгіленсін: инженерлік коммуникациялардың күзет аймақтарын сақтау, оларды жөндеу және қызмет көрсету үшін кедергісіз қол жеткізу қамтамасыз етe.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ертіс ауылдық округі әкімінің м.а. Ю. Борисова

Об установлении публичного сервитута на земельный участок для реконструкции существующей воздушной линии электропередач акционерному обществу "Объединенная ЭнергоСервисная Компания"
Решение акима Иртышского сельского округа Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 18 июля 2025 года № 3
Рассмотрев заявление акционерного общества "Объединенная ЭнергоСервисная Компания", руководствуясь статьями 19, 67, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан":
1. Установить акционерному обществу "Объединенная ЭнергоСервисная Компания" публичный сервитут сроком на 1 (один) год на земельный участок, находящийся в государственной собственности, для реконструкции существующей воздушной линии электропередач ВЛ-6 кВ Л-6 ПС Прапорщиково, площадью 0,48 га, расположенный ВКО, Глубоковский район, Иртышский сельский округ, село Прапорщиково.
2. Установить за пользование земельным участком обременения: соблюдение охранных зон инженерных коммуникаций, предоставление беспрепятственного доступа для их ремонта и обслуживания.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Иртышского сельского округа Ю. Борисова