Өскемен қаласының Ново-Явленка ауылының шекараларын (шектерін) белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 21 тамыздағы № 2588 қаулысы және Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 21 тамыздағы № 37/6-VIII бірлескен шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы бірлескен шешім мен қаулының қосымшасына сәйкес Өскемен қаласының Ново-Явленка ауылының шекаралары (шектері) ауданы 274,1412 гектар болып белгіленсін.
2. "Өскемен қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы бірлескен шешім мен қаулы ресми жарияланғаннан кейін Өскемен қаласы әкімдігінің интернет ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен шешім мен қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қалалық мәслихатының төрағасы А. Светаш
Өскемен қаласы әкімінің міндетін атқарушы А. Маулетханов
Өскемен қалалық мәслихатының
2025 жылғы 21 тамыздағы № 37/6-VIII
және Өскемен қаласы әкімдігінің
2025 жылғы 21 тамыздағы № 2588
бірлескен қаулысы мен шешіміне қосымша
Өскемен қаласының Ново-Явленка ауылының шекаралары (шектері) жоспары
Шартты белгілеулер:

Об установлении границ (черты) села Ново-Явленка города Усть-Каменогорска
Совместное постановление акимата города Усть-Каменогорска от 21 августа 2025 года № 2588 и решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 21 августа 2025 года № 37/6-VIII
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 4-1) статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить границы (черту) села Ново-Явленка города Усть-Каменогорска площадью 274,1412 гектаров согласно приложению к настоящему совместному решению и постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Усть-Каменогорска обеспечить размещение настоящего совместного решения и постановления на интернет ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.
3. Настоящее совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Усть-Каменогорского городского маслихата А. Светаш
Исполняющий обязанности акима города Усть-Каменогорска А. Маулетханов
Приложение к совместному решению
Усть-Каменогорского городского маслихата
от 21 августа 2025 года №37/6-VIII
и постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от 21 августа 2025 года
№ 2588
Границы (черта) села Ново-Явленка города Усть-Каменогорска
Условные обозначения: