Карантиндік режимнің күшін жою және "Шығыс Қазақстан облысы аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 шілдедегі № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 311 қаулысы
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы аумағында жатаған у кекіремен (аcroptilon repens DC.) және арамсояумен (cuscuta spp.) зақымданған алқаптар көлемінде келесі жер учаскелерінде карантиндік режимнің күші жойылсын:
1) Глубокое ауданы, Бобровка ауылдық округі, "ОблШығысЖол", жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Өскемен – Бобровка – Нұртау автомобиль жолының бойында 2-4 км, 9-12 км, зақымданған алаң – 1 га, арамсояу;
Ертіс ауылдық округі, "ҚазАвтоЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Өскемен – Шемонаиха автомобиль жолының бойында 1-3 км, 7-9 км, 11-14 км, 17-31 км, 33 км, 38 км, 42-50 км, зақымданған алаң – 1,5 га, арамсояу;
Секисовка ауылдық округі, "ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Секисовка – Шемонаиха автомобиль жолының бойында 7-8 км, 11 км, зақымданған алаң – 0,8 га, арамсояу;
Секисовка ауылдық округі, "ҚазАвтоЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Өскемен – Риддер автомобиль жолының бойында 22-25 км, 26-29 км, 31-35 км, 47-48 км, 60-72 км, 78-81 км, 92-99 км, зақымданған алаң – 12,2 га, арамсояу;
Тарханка ауылдық округі, "ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Өскемен – Горная Ульбинка – Феклистовка автомобиль жолының бойында 16-22 км, 28-32 км, 35-44 км, зақымданған алаң – 6,5 га, арамсояу;
Тарханка ауылдық округі, "ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Өскемен – Винное – Тарханка автомобиль жолының бойында 0-4 шақырым, зақымданған алаң – 2,1 га, арамсояу;
Ушаново ауылдық округі, "ҚазАвтоЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Өскемен – Алтай автомобиль жолының бойында, зақымданған алаң – 3,55 га, арамсояу;
Глубокое кенті, Глубокое елді мекенінің жерлері, Попович көшесі, 16-18 үйлер, Пирогов көшесі, 10/1, 11Б, 17, 30/1 үйлер, зақымданған алаң – 7,05 га, арамсояу;
Глубокое кенті, Вокзальная автомобиль жолының бойында, зақымданған алаң – 0,2 га, жатаған у кекіре.
2) Алтай ауданы, Полянский ауылдық округі, "Мойылды Байқоңыр" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, зақымданған алаң – 0,1 га, арамсояу;

Об отмене карантинного режима и внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 июля 2014 года № 202 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 19 декабря 2025 года № 311
Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить карантинный режим на территории Восточно-Казахстанской области в объемах зараженных площадей горчаком ползучим (acroptilon repens DC.) и повиликой (cuscuta spp.) на следующих земельных участках:
1) Глубоковский район, Бобровский сельский округ, товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск – Бобровка – Нуртау на 2-4 км, 9-12 км, зараженная площадь – 1 га, повилика;
Иртышский сельский округ, товарищество с ограниченной ответственностью "КазАвтоЖол", вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск – Шемонаиха на 1-3 км, 7-9 км, 11-14 км, 17-31 км, 33 км, 38 км, 42-50 км, зараженная площадь – 1,5 га, повилика;
Секисовский сельский округ, товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", вдоль автомобильной дороги Секисовка – Шемонаиха на 7-8 км, 11 км, зараженная площадь – 0,8 га, повилика;
Секисовский сельский округ, товарищество с ограниченной ответственностью "КазАвтоЖол", вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск – Риддер на 22-25 км, 26-29 км, 31-35 км, 47-48 км, 60-72 км, 78-81 км, 92-99 км, зараженная площадь – 12,2 га, повилика;
Тарханский сельский округ, товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск – Горное Ульбинка – Феклистовка на 16-22 км, 28-32 км, 35-44 км, зараженная площадь – 6,5 га, повилика;
Тарханский сельский округ, товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск – Винное – Тарханка на 0-4 км, зараженная площадь – 2,1 га, повилика;
Ушановский сельский округ, товарищество с ограниченной ответственностью "КазАвтоЖол", вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск – Алтай, зараженная площадь – 3,55 га, повилика;
поселок Глубокое, земли населенного пункта поселка Глубокое, улица Поповича, 16-18 дома, улица Пирогова, 10/1, 11Б, 17, 30/1 дома, зараженная площадь – 7,05 га, повилика;
поселок Глубокое, вдоль автомобильной дороги улицы Вокзальная, зараженная площадь – 0,2 га, горчак ползучий.
2) район Алтай, Полянский сельский округ, товарищество с ограниченной ответственностью "Мойылды-Байқонур", зараженная площадь – 0,1 га, повилика;

Чапаевский ауылдық округі, Чапаево – Крестовка автомобиль жолының бойында, зақымданған алаң – 0,1 га, арамсояу;
Жаңа Бұқтырма кенті, электр станциясының ғимараты – "Наш сад" дүкені, Жаңа Бұқтырма кентінен Өскемен қаласына шығатын жол бойында, зақымданған алаң – 0,4 га, арамсояу.
3) Күршім ауданы, Қалғұтты ауылдық округі, "ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, өндірістік-жол бөлімшесі – 5, Күршім – Қалжыр автомобиль жолының бойында 20-26 км, зақымданған алаң – 1 га, арамсояу.
4) Шемонаиха ауданы, Вавилонский ауылдық округі, Камышинка автомобиль жолының бойында 5-6 км, 14-15 км, зақымданған алаң – 0,005 га, арамсояу;
Верх-Уба ауылдық округі, Выдриха – Верх-Уба автомобиль жолының бойында 32-36 км, 47-48 км, зақымданған алаң – 0,04 га, арамсояу;
Выдриха ауылдық округі, Межовка – Выдриха автомобиль жолының бойында 6-10, км, 20 км, зақымданған алаң – 0,02 га, арамсояу;
Зевакино ауылдық округі, Зевакино – Жаңа Убинка автомобиль жолының бойында 1 км, 4-5 км, зақымданған алаң – 0,019 га, арамсояу;
Каменевский ауылдық округі, Рулиха – Рассыпное автомобиль жолының бойында 38 км, 85 км, зақымданған алаң – 0,008 га, арамсояу;
Первомайский ауылдық округі, Первомайка кенті автомобиль жолының бойында 64-67 км, зақымданған алаң – 0,01 га, арамсояу;
Выдриха ауылдық округі, Шемонаиха – Выдриха автомобиль жолының бойында 3 шақырым, зақымданған алаң – 30 га, жатаған у кекіре.
5) Үлкен Нарын ауданы, Үлкен Нарын ауылдық округі, "Конуров МК и Олжа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, зақымданған алаң – 1,95 га, арамсояу.
6) Самар ауданы, Бастаушы ауылдық округі, "ДАРХАН" шаруа қожалығы, зақымданған алаң – 248 га, жатаған у кекіре;
Беленский ауылдық округі, "ЖАҢАЖОЛ" шаруа қожалығы, зақымданған алаң – 100 га, жатаған у кекіре;
Беленский ауылдық округі, "Адал" шаруа қожалығы, зақымданған алаң – 140 га, жатаған у кекіре;
Мариногорский ауылдық округі, "Еңбек-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, зақымданған алаң – 100 га, жатаған у кекіре;
Құлынжон ауылдық округі, "Талды Екпін" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, зақымданған алаң – 15 га, жатаған у кекіре.
7) Өскемен қаласы, "Радуга" бау-бақша қоғамы, № 1, 2, 3, 4, 12 учаскелері, зақымданған алаң – 0,3 га, арамсояу.
2. "Шығыс Қазақстан облысы аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 шілдедегі № 202 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3437 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:

Чапаевский сельский округ, вдоль автомобильной дороги села Чапаево – Крестовка, зараженная площадь – 0,1 га, повилика;
поселок Новая Бухтарма, поселок Новая Бухтарма, здание электростанции – магазин "Наш сад", на выезде из поселка Новая Бухтарма в направлении города Усть – Каменогорск, зараженная площадь – 0,4 га, повилика.
3) Курчумский район, Калгутинский сельский округ, товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШыгысЖол", производственно-дорожный участок – 5, вдоль автомобильной дороги Курчум – Калжыр на 20-26 км, зараженная площадь – 1 га, повилика.
4) Шемонаихинский район, Вавилонский сельский округ, вдоль автомобильной дороги села Камышинка на 5-6 км, 14-15 км, зараженная площадь – 0,005 га, повилика;
Верх-Убинский сельский округ, вдоль автомобильной дороги Выдриха – Верх-Уба на 32-36 км, 47-48 км, зараженная площадь – 0,04 га, повилика;
Выдрихинский сельский округ, вдоль автомобильной дороги Межовка – Выдриха на 6-10 км, 20 км, зараженная площадь – 0,02 га, повилика;
Зевакинский сельский округ, вдоль автомобильной дороги Зевакино – Новая Убинка на 1 км, 4-5 км, зараженная площадь – 0,019 га, повилика;
Каменевский сельский округ, вдоль автомобильной дороги Рулиха – Рассыпное на 38 км, 85 км, зараженная площадь – 0,008 га, повилика;
Первомайский сельский округ, вдоль автомобильной дороги поселка Первомайка на 64-67 км, зараженная площадь – 0,01 га, повилика;
Выдрихинский сельский округ, вдоль автомобильной дороги Шемонаиха – Выдриха на 3 км, зараженная площадь – 30 га, горчак ползучий;
5) район Үлкен Нарын, Үлкен Нарынский сельский округ, товарищество с ограниченной ответственностью "Конуров МК и Олжа", зараженная площадь – 1,95 га, повилика.
6) район Самар, Бастаушинский сельский округ, крестьянское хозяйство "ДАРХАН", зараженная площадь – 248 га, горчак ползучий;
Беленский сельский округ, крестьянское хозяйство "ЖАНАЖОЛ", зараженная площадь – 100 га, горчак ползучий;
Беленский сельский округ, крестьянское хозяйство "Адал", зараженная площадь – 140 га, горчак ползучий;
Мариногорский сельский округ, товарищество с ограниченной ответственностью "Еңбек-Агро", зараженная площадь – 100 га, горчак ползучий;
Кулынжонский сельский округ, товарищество с ограниченной ответственностью "Талды-Екпін", зараженная площадь – 15 га, горчак ползучий.
7) город Усть-Каменогорск, садоводческое общество "Радуга", участки № 1, 2, 3, 4, 12, зараженная площадь – 0,3 га, повилика.
2. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 июля 2014 года № 202 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3437) следующие изменения:

1) көрсетілген қаулының 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. Алтай, Марқакөл, Самар, Үлкен Нарын, Глубокое, Зайсан, Күршім, Тарбағатай, Ұлан, Шемонаиха аудандарының, Өскемен қаласының әкімдері, Шығыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.";
2) көрсетілген қаулының 1, 2-қосымшалары осы қаулыға 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3. "Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шығыс Қазақстан облысы әкімінің агроөнеркәсіп кешені мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Н. Сақтағанов
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2025 жылғы "19" желтоқсан
№ 311 қаулысына
1-қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің

1) пункт 3 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"3. Акимам районов Алтай, Марқакөл, Самар, Үлкен Нарын, Глубоковского, Зайсанского, Курчумского, Тарбагатайского, Уланского, Шемонаихинского районов, города Усть-Каменогорск, управлению сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области принять меры, вытекающие из настоящего постановления.";
2) приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению;
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Восточно-Казахстанской области по вопросам агропромышленного комплекса.
5. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Н. Сактаганов
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "19" декабря 2025 года № 311
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата

2014 жылғы 28 шілдедегі
№ 202 қаулысына
1-қосымша
Шығыс Қазақстан облысы аумағында арамсояумен (сuscuta spp.) зақымданған алқаптар көлемінде карантиндік режим енгізілетін карантин аймағы
№
Аудандардың, ауылдық округтердің және қалалардың атауы
Жер учаскесінің тиесілігі
Зақымданған алаң, гектар
Глубокое ауданы
1
Бобровка ауылдық округі
Өскемен – Бобровка – Нұртау автомобиль жолының бойында 5-8 километрге дейін
1
2
Ертіс ауылдық округі

от "28" июля 2014 года
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области в объемах зараженных площадей повиликой (cuscuta spp.)
№
Наименование районов, сельских округов и городов
Принадлежность земельного участка
Зараженная площадь, гектар
Глубоковский район
1
Бобровский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск – Бобровка – Нуртау, с 5 по 8 километр
1
2
Иртышский сельский округ

Өскемен – Шемонаиха автомобиль жолының бойында 4-тен 6 километрге дейін, 10 километр, 34-тен 36 километрге дейін, 39-дан 41 километрге дейін
1
3
Секисовка ауылдық округі
Секисовка – Шемонаиха автомобиль жолының бойында 2-ден 6 километр, 9-дан 10 километрге дейін
0,5
Өскемен – Риддер автомобиль жолының бойында 30 километрге дейін, 49-дан 59 километрге дейін, 73-тен 77 километрге дейін, 82-ден 91 километрге дейін
5
4
Тарханка ауылдық округі
Өскемен – Горная Ульбинка – Феклистовка автомобиль жолының бойында 23-тен 27 километрге дейін, 33-тен 34 километрге дейін
3
Өскемен – Винное – Тарханка автомобиль жолының бойында 5 километр, 9-дан 13 километрге дейін
0,9
5
Ушаново ауылдық округі
"ҚазАвтоЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктесігінің Шығыс Қазақстан облыстық филиалы, жол-пайдалану бөлімшесі – 30, Өскемен – Алтай автомобиль жолының бойында 1-ден 20 километрге дейін
1,45
6
Глубокое кенті
Глубокое кентінің елді мекен жерлері, Пирогов көшесіндегі аудандық ауруханадан қиылысқа дейін, Попович көшесі 20-32, 48, Пирогов көшесі, 6, 14, 16, 18, 20, Ы. Алтынсарин орта мектебі; Байбатчин трассасынан Глубокое кентіне шығу жолы, 4 ықшам ауданы автомобиль жолының бойында, Берестов көшесі, Глубокое кенті жолынан Өскемен-Шемонаиха автомобиль жолының бойына дейін 0-1 километр, 1-2 километр, 2-3 километр, 3-4 километр, Вокзальная көшесі теміржол көпірінің аркасы, Вокзальная көшесіндегі автокөлік көпірі, Вокзальная және Попович көшелерінің қиылысы
0,15
Аудан бойынша барлығы
13
Зайсан ауданы
7
Зайсан қаласы
Зайсан қаласының әкімдігі, Жеменей көлінің су бұру каналдарының бойында
3
8
Кеңсай ауылдық округі
Саржыра ауылынан Қайнар автомобиль жолының бойында 2, 2-3 километр
1
Аудан бойынша барлығы
4
Алтай ауданы
9
Парыгино ауылдық округі
көпірдің жанындағы технологиялық трассадан Парыгино ауылына дейін
0,1
10
Средигорный ауылдық округі
"ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, өндірістік-жол бөлімшесі – 2, Андреевка – Александровка автомобиль жолының бойында
0,1
"ҚАЖ сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Шығыс Қазақстан облыстық филиалы, жол-пайдалану бөлімшесі – 32, Жаңа Бұқтырма кенті – Алтай қаласы – Шірікқайың автомобиль жолының бойында
3
11
Никольский ауылдық округі
"ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктігінің өндірістік-жол бөлімшесі – 2, Евразия кафесінен басталған автомобиль жолының бойында – Алтайка ауылы
0,3
12
Чапаевский ауылдық округі
Чапаево ауылы – Орловка ауылы, Чапаево ауылы – Крестовка автомобиль жолының бойында
0,2
13
Зубовск кенті
Железнодорожная, Усть-Березовская, Тохтаров және Дубинин көшелерінің автомобиль жолы бойында
0,4
"Колор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
0,1
14
Прибрежный ауылдық округі
Заводинка ауылына дейін автомобиль жолының бойында,Прибрежный ауылына дейін автомобиль жолының бойында
0,3
15
Алтай қаласы

вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск – Шемонаиха, с 4 по 6 километр, 10 километр, с 34 по 36 километр, с 39 по 41 километр
1
3
Секисовский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Секисовка – Шемонаиха, со 2 по 6 километр, с 9 по 10 километр
0,5
вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск – Риддер, 30 километр, с 49 по 59 километр, с 73 по 77 километр, с 82 по 91 километр
5
4
Тарханский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск – Горная Ульбинка – Феклистовка, с 23 по 27 километр, с 33 по 34 километр
3
вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск – Винное – Тарханка, 5 километр, с 9 по 13 километр
0,9
5
Ушановский сельский округ
Восточно-Казахстанский областной филиал товарищества с ограниченной ответственностью "Казахавтодор", дорожно-эксплуатационный участок – 30, автомобильная дорога Усть-Каменогорск – Алтай, с 1 по 20 километр
1,45
6
поселок Глубокое
земли населенного пункта поселка Глубокое, улица Пирогова от районный больницы до перекрестка, улица Поповича 20-32, 48, улица Пирогова, 6, 14, 16, 18, 20 средняя школа Ы.Алтынсарина, трасса Байбатчина выезд с поселка Глубокое, вдоль автомобильной дороги 4 микрорайона, улица Берестова, поселок Глубокое, вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск-Шемонаиха 0-1 километр, 1-2 километр, 2-3 километр, 3-4 километр, улица Вокзальная, арка железнодорожного моста, автомобильный мост на улице Вокзальная , перекресток улиц Вокзальная и Поповича
0,15
Всего по району
13
Зайсанский район
7
город Зайсан
Акимат города Зайсан, вдоль водоотводных каналов озера Жеменей
3
8
Кенсайский сельский округ
вдоль автомобильной дороги от села Саржыра до села Кайнар 2, 2-3 километр
1
Всего по району
4
район Алтай
9
Парыгинский сельский округ
от технологической трассы возле моста до села Парыгино
0,1
10
Средигорный сельский округ
Товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", производственно-дорожный участок – 2, вдоль автомобильной дороги Андреевка – Александровка
0,1
Восточно-Казахстанский областной филиал товарищества с ограниченной ответственностью "КАЖ сервис", дорожно-эксплуатационный участок – 32, вдоль автомобильной дороги поселка Новая Бухтарма – город Алтай – село Чиркаин
3
11
Никольский сельский округ
Товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", производственно-дорожный участок – 2, вдоль автомобильной дороги от кафе "Евразия", село Алтайка
0,3
12
Чапаевский сельский округ
вдоль автомобильной дороги село Чапаево – село Орловка, село Чапаево – село Крестовка.
0,2
13
поселок Зубовск
вдоль автомобильной дороги улицы Железнодорожная, улицы Усть-Березовская, улицы Тахтарова, улицы Дубинина
0,4
товарищество с ограниченной ответственностью "Колор"
0,1
14
Прибрежный сельский округ
вдоль автомобильной дороги до села Заводинка, вдоль автомобильной дороги до села Прибрежное
0,3
15
город Алтай

Қала ішіндегі автомобиль жолының бойында: Бурнашов бульвары; 13/1 үйдің жанында; Брилин-Бухтарминская көшелерінің қиылысы "Василек" дүкенінің жанында; Брилин, 33 көшесі "Вокруг света" дүкенінің жанында; Поздняков көшесі. № 7 бағдар автобус аялдамасы.
0,2
Аудан бойынша барлығы
4,7
Үлкен Нарын ауданы
16
Ново-Хайрузовка ауылдық округі
Шірікқайың – Үлкен Нарын – Катонқарағай – Рахман қайнары автомобиль жолының бойында, жол пайдалану бөлімшесі – 27, 223-тен 268 километрге дейін, Октябрь өткелі – Алтайка – Ново-Хайрузовка автомобиль жолының бойында, өндірістік-жол бөлімшесі – 7
4,8
17
Солоновский ауылдық округі
"Ағайын М-Ка" ауыл шаруашылығы өндірістік копперативі
1,6
18
Үлкен Нарын ауылдық округі
Шаңғы базасынан жолдың қиылысына дейін жол бойында
0,6
19
Үлкен Нарын ауылдық округі
Қатты тұрмыстық қалдықтарды орналастыру полигонынан Құндызды ауылына дейінгі автомобиль жолының бойында
0,8
Аудан бойынша барлығы
7,8
Самар ауданы
20
Мариногорский ауылдық округі
Самар – Мариногорка автомобиль жолының бойында, 5-тен 15 километрге дейін
10
Аудан бойынша барлығы
10
Күршім ауданы
21
Қалғұтты ауылдық округі
"ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, өндірістік-жол бөлімшесі – 5, Күршім – Қалжыр автомобиль жолының бойында, 51-ден 62 километрге дейін
1
22
Күршім ауылдық округі
"ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, № 5 жол пайдалану учаскесі Күршім – Құйған автомобиль жолының бойында 0-4 шақырым
0,08
23
Күршім ауылдық округі
Духович көшесінің соңы, Абай көшесімен қиылысында
0,16
24
Күршім ауылдық округі
Сортты сынау станциясы учаскесінің алдында
0,01
25
Күршім ауылдық округі
"Күршім ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ Күршім ауылында Западная көшесі жолының екі жағында айналма жол
0,16
Аудан бойынша барлығы
1,41
Марқакөл ауданы
26
Боран ауылдық округі
Жаңа ауыл – Марқакөл автомобиль жолының бойында 45-51 шақырым
0,03
Аудан бойынша барлығы
0,03
Ұлан ауданы
27
Багратион ауылдық округі
Митрофановка – Привольное автомобиль жолының бойында, 101-ден 103 километрге дейін
7
28
Каменка ауылдық округі
Каменка ауылдық округінің әкімдігі, жергілікті маңызы бар жолдар, Таврия – Пролетарка – Каменка автомобиль жолының бойында, 25-тен 30 километрге дейін.
1,3
29
Саратовка ауылдық округі
Саратовка – Ново-Одесское – Отрадное автомобиль жолының бойында, 29-дан 36 километрге дейін
2
30
Таврия ауылдық округі
Таврия – Пролетарка – Гагарино автомобиль жолының бойында, 55-тен 56 километрге дейін
4,2
Таврия ауылдық округінің әкімдгі, жергілікті маңызы бар жолдар, Таврия –Пролетарка автомобиль жолының бойында, 10-нан 24 километрге дейін
2
31
Төлеген Тохтаров ауылдық округі

вдоль автомобильной дороги города: бульвар Бурнашова13/1; пересечение улиц Брилина и Бухтарминской в районе – магазина "Василек"; улица Брилина, 33 в районе магазина "Вокруг света"; улица Позднякова в районе автобусной остановки маршрута №7
0,2
Всего по району
4,7
район Үлкен Нарын
16
Ново-Хайрузовский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Чиркаин – Большенарымское – Катон-Карагай – Рахмановские ключи, дорожно-эксплуатационный участок – 27, с 223 по 268 километр, автомобильная дорога Октябрьская переправа – Алтайка – Ново-Хайрузовка, производственно-дорожный участок – 7
4,8
17
Солоновский сельский округ
сельскохозяйственный производственный кооператив "Агайын М-Ка"
1,6
18
Улкен Нарынский сельский округ
на обочине проселочной дороги от лыжной базы до пересечения дороги
0,6
19
Улкен Нарынский сельский округ
на обочине проселочной дороги от полигона ТБО до с.Кундызды
0,8
Всего по району
7,8
район Самар
20
Мариногорский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Самар – Мариногорка, с 5 по 15 километр
10
Всего по району
10
Курчумский район
21
Калгутинский сельский округ
товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", производственный-дорожный участок – 5, вдоль автомобильной дороги Курчум – Калжыр, с 51 по 62 километр
1
22
Курчумский сельский округ
товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", ПДУ № 5 вдоль автомобильной дороги Курчум – Куйган 0-4 км
0,08
23
Курчумский сельский округ
конец улицы Духовича пересечение улицы Абая
0,16
24
Курчумский сельский округ
перед участком сортоиспытательной станции
0,01
25
Курчумский сельский округ
ГУ "отдела архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Курчумского района" Объездная дорога по улице Западная с обеих сторон в селе Курчум
0,16
Всего по району
1,41
район Марқакөл
26
Борановский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Жана ауыл-Маркакол, с 45-51 километр
0,03
Всего по району
0,03
Уланский район
27
Багратионовский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Митрофановка – Привольное, с 101 по 103 километр
7
28
Каменский сельский округ
акимат Каменского сельского округа, дороги местного значения, вдоль автомобильной дороги Таврия – Пролетарка – Каменка, с 25 по 30 километр
1,3
29
Саратовский сельский округ
вдоль дороги Саратовка – Ново-Одесское – Отрадное, с 29 по 36 километр
2
30
Таврический сельский округ
вдоль автомобильной дороги Таврия – Пролетарка – Гагарина, с 55 по 56 километр
4,2
акимат Таврического сельского округа, дороги местного значения, вдоль автомобильной дороги Таврия – Пролетарка, с 10 по 24 километр
2
31
Толеген Тохтаровский сельский округ

Прудхоз – Герасимовка – Украинка автомобиль жолының бойында, 15-тен 20 километрге дейін
1,1
32
Алмасай ауылдық округі
Баяш Өтепов ауылына дейінгі автомобиль жолының бойында, 5-10 километрге дейін
1
33
Аблакет ауылдық округі
Мамай Батыр ауылы белгісіне дейінгі автомобиль жолының бойында, 21-22 км, 25-26 км, 33-35 километр
2
34
Өскемен ауылдық округі
Өскемен ауылдық округінің әкімдігі, жергілікті маңызы бар жолдар, Өскемен-Семей республикалық тас жолының бұрылыстан Макеевка ауылға дейін автомобиль жолының бойында
2
Аудан бойынша барлығы
22,6
Шемонаиха ауданы
35
Вавилонский ауылдық округі
Камышинка ауылы автомобиль жолының бойында, 5-тен 6 километрге дейін, 14-тен 15 километрге дейін
0,005
36
Волчанкский ауылдық округі
Березовка – Волчанка – Большая Речка автомобиль жолының бойында, 9-дан 10 километрге дейін, 21-ден 30 километрге дейін
0,02
37
Верх-Уба ауылдық округі
Выдриха – Верх-Уба автомобиль жолының бойында, 32-ден 36 километрге дейін, 47-ден 48 километрге дейін
0,01
38
Выдриха ауылдық округі
Межовка – Выдриха автомобиль жолының бойында, 6-дан 10 километрге дейін, 20 километр
0,01
39
Зевакино ауылдық округі
Зевакино – Жаңа-Убинка автомобиль жолының бойында, 1 километр, 4-тен 5 километрге дейін
0,051
40
Каменевский ауылдық округі
Рулиха – Рассыпное автомобиль жолының бойында, 38 километр, 85 километр
0,002
41
Первомайский ауылдық округі
Шемонаиха қаласы – Первомайский кенті автомобиль жолының бойында, республикалық маңызы бар жол, 60-63 километр
0,002
42
Разинский ауылдық округі
Шемонаиха қаласы – Ресей Федерациясы шекарасы – "Уба" кедендік өткізу бекеті, республикалық маңызы бар жол, 112-113 километр
0,005
Аудан бойынша барлығы

вдоль автомобильной дороги Прудхоз – Герасимовка – Украинка, с 15 по 20 километр
1,1
32
Алмасайский сельский округ
вдоль автомобильной дороги, на 5-10 километре до села Баяш Отепова
1
33
Аблакетский сельский округ
вдоль автомобильной дороги, на 21-22 километр, 25-26 километр, 33-35 километр до знака село Мамай Батыра
2
34
Усть-Каменогорский сельский округ
акимат Усть-Каменогорского сельского округа, дороги местного значения, вдоль автомобильной дороги от поворота с республиканской трассы Усть-Каменогорск – Семей до села Макеевка
2
Всего по району
22,6
Шемонаихинский район
35
Вавилонский сельский округ
вдоль автомобильной дороги села Камышинка, с 5 по 6 километр, с 14 по 15 километр
0,005
36
Волчанский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Березовка – Волчанка – Большая Речка, с 9 по 10 километр, с 21 по 30 километр
0,02
37
Верх-Убинский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Выдриха – Верх-Уба, с 32 по 36 километр, с 47 по 48 километр
0,01
38
Выдрихинский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Межовка – Выдриха, с 6 по 10 километр, 20 километр
0,01
39
Зевакинский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Зевакино - Новая Убинка, 1 километр, с 4 по 5 километр
0,051
40
Каменевский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Рулиха - Рассыпное, 38 километр, 85 километр
0,002
41
Первомайский сельский округ
вдоль дороги города Шемонаиха - поселка Первомайский, дорога республиканского значения, 60 - 63 километр
0,002
42
Разинский сельский округ
вдоль автомобильной дороги города Шемонаиха – граница Российской Федерации – таможенный пункт пропуска "Убе", дорога республиканского значения с 112 – 113 километр
0,005
Всего по району

0,105
Өскемен қаласы
43
Өскемен қаласы
Пушкин көшесі, № 8, 12, 25-40 үйлер
1
Өскемен қаласы әкімдігінің "ТАЗА ӨСКЕМЕН" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, Жібек жолы көшесі, "Гелиос" автокөлік жанар-жағармай құю станциясы аумағы, "Sinooil" автокөлік жанар-жағармай құю станциясы аумағы, Үлбі металлургиялық зауыты ауданы және Тойота Центр Шығыс ауданы, Қазақстан көшесі, 153/3, 159/3.
2

0,105
город Усть-Каменогорск
43
город Усть-Каменогорск
улица Пушкина, № 8, 12, 25-40 дома
1
коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "ТАЗА ОСКЕМЕН" акимата города Усть-Каменогорска, улица Жибек жолы, район автомобильной заправочной станции Гелиос, проспект Абая, район автомобильной заправочной станции Sinooil, район Ульбинского металлургического завода и район Тойота Центр Шыгыс, улица Казахстан, 153/3 – 159/3
2
44
город Усть-Каменогорск