Ауыз су беру қызметтерінің құны субсидиялауға жататын Шығыс Қазақстан облысының сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 10 қазандағы № 255 қаулысы
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 27-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 65-бабы 3-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес ауыз су беру қызметтерінің құны субсидиялауға жататын Шығыс Қазақстан облысының сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесі бекітілсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. "Шығыс Қазақстан облысының ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 157 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №8726 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении перечня систем водоснабжения Восточно-Казахстанской области, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 октября 2025 года № 255
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 27 Водного кодекса Республики Казахстан, пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень систем водоснабжения Восточно-Казахстанской области, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Признать утратившим силу постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 апреля 2021 года № 157 "Об утверждении Перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Восточно-Казахстанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №8726).