"Іздеушілік үшін аумақтарды айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 392 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 9 қазандағы № 252 қаулысы
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Іздеушілік үшін аумақтарды айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 392 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5721 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесінің Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасы заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шығыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Н. Сақтағанов
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және
құрылыс министрлігі Геология комитеті
"Шығысқазжерқойнауы" Шығыс Қазақстан
өңіраралық геология департаменті
басшысының міндетін атқарушы
_______________ И.А. Шадских
2025 жылғы "_____" ________
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы Экология және
табиғи ресурстар министрлігі Экологиялық
реттеу және бақылау комитеті
Шығыс Қазақстан облысы бойынша
экология департаменті басшысының
міндетін атқарушы
_______________ А.Б. Сулейменов
2025 жылғы "_____" ________
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және
ирригация министрлігі Су ресурстарын реттеу,
қорғау және пайдалану комитеті Су ресурстарын
реттеу, қорғау және пайдалану жөніндегі Ертіс
бассейндік инспекциясы республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ М. Жәдігерұлы
2025 жылғы "_____" ________
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2025 жылғы "09" қазандағы
№ 252 қаулысына
қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 392 қаулысына
қосымша
Учаске №
Учаскенің атауы
бұрыштық нүктенің №
Географиялық координаттары
Участке алаңы (гектар)
Аудан
Шығыстық бағыт
Солтүстік ендік
1
Бөденелі Кіші қайнары № 1 учаскесі
1
84
41
9,7368
49
3
44,4888
5
Үлкен Нарын ауданы
2
84
41
18,9816
49
3
44,4888
3
84
41
18,9816
49
3
35,73
4
84
41
9,7368
49
3
35,73
2
Бөденелі Кіші қайнары № 2 учаскесі
1
84
41

О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 декабря 2018 года № 392 "Об определении территорий для старательства"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 9 октября 2025 года № 252
Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 декабря 2018 года № 392 "Об определении территорий для старательства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5721) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и промышленности Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Восточно-Казахстанского областного акимата после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Восточно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Н. Сактаганов
"Согласовано"
И.о. руководителя Восточно-Казахстанского
межрегионального департамента
геологии Комитета геологии Министерства
промышленности и строительства
Республики Казахстан "Востказнедра"
_______________ Шадских И.А.
"_____" ________ 2025 года
"Согласовано"
Исполняющий обязанности
руководителя Департамента экологии по
Восточно-Казахстанской области Комитета
экологического регулирования и контроля
Министерства экологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
_______________ Сулейменов А.Б.
"_____" ________ 2025 года
"Согласовано"
Руководитель РГУ "Ертисская бассейновая
инспекция по регулированию, охране и
использованию водных ресурсов Комитета
по регулированию, охране и использованию
водных ресурсов Министерства водных
ресурсов и ирригации Республики Казахстан"
_______________ Жәдігерұлы М.
"_____" ________ 2025 года
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "09" октября 2025 года № 252
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 26 декабря 2018 года № 392
№ участка
Название участка
№ угловой точки
Географические координаты участка
Площадь участка (га)
Район
Восточная долгота
Северная широта
1
Участок Ключ Буденели Малый № 1
1
84
41
9,7368
49
3
44,4888
5
Район Үлкен Нарын
2
84
41
18,9816
49
3
44,4888
3
84
41
18,9816
49
3
35,73
4
84
41
9,7368
49
3
35,73
2
Участок Ключ Буденели Малый № 2
1
84
41