Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 303 бірлескен қаулысы және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 9 желтоқсандағы № 26/215-VIII шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес, "Глубокое ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту жөніндегі ұсыныс енгізу туралы" Глубокое ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 3 қыркүйектегі № 360 қаулысы мен Глубокое аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 қазандағы № 26/6-VIII шешімінің негізінде Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Малоубинка ауылдық округінің Карагужиха кенті өзге қоныстар санатына жатқызылсын;
Карагужиха қонысы Малоубинка ауылдық округі Малоубинка ауылының құрамына енгізілсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі Н. Сақтағанов
Облыстық мәслихаттың төрағасы Д. Рыпаков

О внесении изменения в административно-территориальное устройство Глубоковского района Восточно-Казахстанской области
Совместные постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 4 декабря 2025 года № 303 и решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2025 года № 26/215-VIII
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании постановления Глубоковского районного акимата от 3 сентября 2025 года № 360 и решения Глубоковского районного маслихата от 20 октября 2025 года № 26/6-VIII "О внесении предложения об изменении административно-территориального устройства Глубоковского района", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в административно-территориальное устройство Глубоковского района Восточно-Казахстанской области следующее изменение:
отнести поселок Карагужиха Малоубинского сельского округа к категории иные поселения;
включить поселение Карагужиха в состав села Малоубинка Малоубинского сельского округа.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области Н. Сактаганов
Председатель областного маслихата Д. Рыпаков