Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң Иассы ауылдық округ әкімінің 2025 жылғы 22 тамыздағы № 63 шешімі
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19,69-баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына және Сауран ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімінің жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобасын бекіту туралы 2025 жылғы 06 тамыздағы №1939 бұйрығына сәйкес Сауран ауданы әкімдігінің Иассы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Сауран ауданы, Иассы ауылдық округі, Еңбекші Дихан ауылы аумағынан ені 2 метр талшықты-оптикалық байланыс желісі жер жертелімдеріне жалпы алаңы 0,9352 га (9352 ш.м.) жер теліміне "Қазақтелеком" АҚ филиалы – "Желі" дивизионы" бірлестігіне 3 (жыл) мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз құзырымда қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Иассы ауылдық округі әкімі С.Пирметов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима сельского округа Иассы акимата района Сауран Туркестанской области от 22 августа 2025 года № 63
В соответствии со статьями 19, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан и статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в соответствии с приказом № 1939 от 06 августа 2025 года об утверждении проекта землеустройства по образованию земельного участка отдела земельных отношений акимата Сауранского района, аким сельского округа Иассы, акимата Сауранского района, РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут Объединению "Дивизион "Сеть" - филиала акционерного общества "Казахтелеком" на земельные участки для размещения волоконо-оптической линии связи шириной 2 метра сроком на 3 года на земельные участки площадью 0,9352 га, расположенного на территории села Енбекши Дихан, сельского округа Иассы, района Сауран.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого опубликования.
Аким сельского округа Иассы С.Пирметов