Сауран аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 207 "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 мамырдағы № 241 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Сауран аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №207 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бабайқорған ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 111 528 мың теңге:
салықтық түсімдер – 14 550 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 107 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 94 871 мың теңге;
2) шығындар – 114 853 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 325 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – - 3 325 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 325 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 325 мың теңге."
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ескі Иқан ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 113 554 мың теңге:
салықтық түсімдер – 76 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 000 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 20 954 мың теңге;
2) шығындар – 139 560 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 006 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – - 26 006 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 006 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26 006 мың теңге."
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 24 декабря 2024 года за № 207 "О бюджетах сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 26 мая 2025 года № 241. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Сауран "О бюджетах сельских округов на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года №207 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бабайкорганна 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год следующих объемах:
1) доходы – 111 528 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 550 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 2 107 тысяч тенге;
специальные поступления – 0;
поступления трансфертов – 94 871 тысяч тенге;
2) затраты – 114 853 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 325 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – -3 325 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 325 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 325 тысяч тенге."
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Ески Икан на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год следующих объемах:
1) доходы – 113 554 тысяч тенге:
налоговые поступления – 76 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 16 000 тысяч тенге;
специальные поступления – 0;
поступления трансфертов – 20 954 тысяч тенге;
2) затраты – 139 560 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26 006 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – -26 006 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 006 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 26 006 тысяч тенге."
пункт 3 изложить в новой редакции:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 293 мың теңге."
13 Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
14. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сауран аудандық мәслихаты төрағасының
өкілеттігін уақытша атқарушы Е.Мустапаев
Сауран аудандық мәслихатының
2025 жылғы "26" мамырдағы
№241 шешіміне 1-қосымша
Сауран аудандық мәслихатының
2024 жылғы "24"
желтоқсандағы
№207 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Бабайқорған ауылдық округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3

используемые остатки бюджетных средств – 7 293 тысяч тенге."
13. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 к настоящему решению.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Временно исполняющий полномочия председателя
маслихата района Сауран Е.Мустапаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Сауран
от "26" мая 2025 года №241
Приложение 1 к решению
Сауранского районного
маслихата от "24" декабря
2024 года №207
Бюджет сельского округа Бабайкорган на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
1
2
3

5. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТ)
-7 293
6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
7 293
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Қарыздар түсімі
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
7 293
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
7 293
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
7 293
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
7 293

5. Дефицит (профицит) бюджета
-7 293
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7 293
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Поступления займов
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Используемые остатки бюджетных средств
7 293
8
Используемые остатки бюджетных средств
7 293
01
Остатки бюджетных средств
7 293
Свободные остатки бюджетных средств
7 293