Келес ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 152 қаулысы
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабының 7-тармағына және 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келес ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Келес ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Келесскому району
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 18 сентября 2025 года № 152
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Келесскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Келесского района.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Агибаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түркістан облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі
Келес ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 18 қыркүйектегі
№152 қаулысына қосымша
Келес ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерi
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарыныңатауы
Автомобиль жолдарының мекенжайы, шақырым
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
KXKS-1
А-15-Қаратөбе-Ғ.Мұратбаев

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж.Агибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Туркестанской области"
Приложение
к постановлению акимата
Келесского района от 18
сентября 2025 года №152
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Келесскому району
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Адреса автомобильных дорог, километр
Общая протяженность, километр
1
KXKS-1
А–15–Каратобе-Г.Муратбаев