Атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы Қызылқұм ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 19 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 13 тамыздағы қорытындысы негізінде,ШЕШТІМ:
1. Шардара ауданының Қызылқұм ауылдық округіндегі атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) №1 атауы жоқ көшеге – Балхаш Исаев
2) №9 атауы жоқ көшеге – Арын Юсупбеков
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі: Ж.Турабаев

О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима сельского округа Кызылкум Шардаринского района Туркестанской области от 24 сентября 2025 года № 19
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 -Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республике Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 августа 2025 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам сельского округа Кызылкум Шардаринского района следующие наименования:
1) безымянной улице № 1 – Балхаш Исаев
2) безымянной улице № 9 – Арын Юсупбеков
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кызылкум: Турабаев Ж