Атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы Қоссейіт ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 42 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 13 тамыздағы қорытындысы негізінде ШЕШІМ ЕТЕМІН;
1. Шардара ауданы Қоссейіт ауылдық округіндегі атауы жоқ көшеге келесі атау берілсін:
Атауы жоқ көшеге – Мырзай Байболов
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімінің м.у.а. А.Алденеев

О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима сельского округа Коссейт Шардаринского района Туркестанской области от 11 сентября 2025 года № 42
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 -Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республике Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 август 2025 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам сельского округа Коссейт Шардаринского района следующие наименования:
безымянной улице - Мырзай Байболов
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима сельского округа А.Алденеев