Шардара аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-172-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 ақпандағы № 34-179-VIII шешiмi
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №32-172-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 458 810 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 429 213 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 377 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 29 220 мың теңге;
2) шығындар – 464 488 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 678 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 678 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 678 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Қ.Тұрысбеков ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 109 883 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 28 480 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 156 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 81 247 мың теңге;
2) шығындар – 110 325 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -442 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 442 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 442 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Көксу ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 244 305 мың теңге:

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 32-172-VIII "О бюджете города, сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 10 февраля 2025 года № 34-179-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие измененияв решение Шардаринского районного маслихата "О бюджете города, сельских округов на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года №32-172-VІІІ:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шардарана 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 458 810 тысяч тенге:
налоговые поступления – 429 213 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 377 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 29 220 тысяч тенге;
2) затраты – 464 488 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 678 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 678 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 678 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа им К.Турысбекована 2025-2027 годы согласно приложениям 4,5,6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 883 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 480 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 156 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 81 247 тысяч тенге;
2) затраты – 110 325 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -442 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 442 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 442 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Коксу на 2025-2027 годы согласно приложениям 7,8,9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы – 244 305 тысяч тенге:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 354 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасы Б.Муталиев
Шардара аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 10 ақпандағы
№34-179-VIII шешіміне 1
қосымша
Шардара аудандық
мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 1 354 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Б.Муталиев
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района
от 10 февраля 2025 года
№ 34-179-VIII
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района